12. ročník Pivného festivalu
sa uskutoční v termíne od 21. júla do 14. augusta!!!

Aj tento rok bude festival trvať 25 dní, počas ktorých budú môcť návštevníci festivalu ochutnať široký sortiment  piva, vrátane viacerých špeciálov a remeselných pív, alko aj nealko siderov a  radlerov z domácej produkcie, Čiech a Moravy, ale aj Nemecka či Anglicka. Nebude chýbať  pivo KOŇAR, ktoré pre Vás už tretí rok  dal navariť organizátor festivalu a ktoré  môžete ochutnať v troch verziách Koňar svetlý 10°Koňar ležiak svetlý 12° a špeciál  Koňar Porter Jahoda 14°.

Okrem  skvelého piva a jedla, ktoré k festivalu neodmysliteľne patrí, ponúkne organizátor návštevníkom bohatý sprievodný program, vystúpenia kapiel rôzneho žánrového zamerania – ťahúňmi budú určite kapely HORKÝŽE SLÍŽE a PETER BIC PROJECT, Latino večer a tiež 3 kolá populárneho PubQuizu či Majstrovstvá mesta Prešov v hre „Človeče nehnevaj sa“ .

V priestoroch Pivárne v rámci festivalového areálu bude pre mladých návštevníkov pripravená každý štvrtok CHILL OUT zóna, kde zahrá  DJ a  prebehne turnaj v BEERPONGU, ktorý je novinkou tohtoročného festivalu a na ktorý sa veľmi tešíme!

Neoddeliteľnou súčasťou festivalu bude už tretí rok bezhotovostný čipový platobný systém NFCtron, ktorý zvýšil komfort zákazníkov  pri nákupe piva a pivných špecialít v rámci festivalu.

Všetky informácie, program festivalu a novinky sledujte na našom FCB a INSTAGRAME!

MIesto: 4 SPORT Areál, Jazdecká 1/A Prešov, Slovakia

Na stiahnutie: Mapa areálu