Športujte sami a predsa s nami!

Virtuálne nesúťažné športové podujatie - beh, bicykel ale aj chôdza. Športujte bezpečne. Fyzicky kdekoľvek, mysľou tam, kde sa jednotlivé podujatia uskutočňujú.

Aj v roku 2021 chceme motivovať k pohybu, ktorý baví a pomáha. Ponúkame nové virtuálne výzvy a nové virtuálne zážitky spojené s poznávaním Slovenska.

Bež! Kráčaj! Bajkuj! Po Liptove, Spiši i pozdĺž Dunaja. Uži si tri podujatia v jednej sérii.

Každé má svoju trasu, svoju tombolu a najmä svoju krásnu kovovú medailu s vlastným motívom . Nie je však nevyhnutné absolvovať ju celú. Môžeš sa rozhodnúť iba pre jedno, či dve, ale bola by to škoda.

Bonusom je virtuálna finišérska fotka a dobrý pocit, že si podporil dobrú vec – výsadbu stromov, zelených pľúc Slovenska.

Športuj bezpečne.  Fyzicky kdekoľvek, mysľou tam, kde sa  podujatia uskutočňujú. Absolvuj svoju výzvu a zaujímavosti na trase sa ti postupne odkryjú.

Na webe digitalrunandbike.com, nájdeš všetko na jednom mieste: registračný a platobný systém, zákaznícku zónu, s prístupom k výkonom účastníkov, automatické kompletizovanie tvojich trás, dosiahnuté chceck pointy i virtuálnu prechádzku po absolvovanej trase cez Google Earth.

Obuj tenisky! Naskoč do pedálov! A poď na to!

Tri virtuálne podujatia tvoria jednu sériu, rovnako ako medaile, ktoré ťa odmenia za aktivitu. Absolvuj ich všetky alebo si vyber jedno či dve.

Vyber si spôsob zdolania svojej misie: beh alebo bicykel. Tvoj výber je záväzný pre celé podujatie. Dĺžky trás sú odporúčané, pre ktorú sa rozhodneš vieš iba ty. Možno sa napokon dostaneš ďalej, ako by si si myslel. Posúvaj svoje hranice. Vlastným tempom a podľa vlastných možností. Kdekoľvek a kedykoľvek.

Každé z podujatí ti poskytne dostatočný časový priestor na jeho absolvovanie. 

V štartovnom získavaš:

  • Štýlovú medailu alebo celú sériu
  • Informácie o zaujímavostiach na trase, ktoré si odomkneš po dosiahnutí stanovených check pointov
  • Dobrý pocit z podpory dobrej veci – pomôžeme vysadiť stromy v časti Slovenska, z ktorej príde najviac účastníkov. Tak priveď kamošov i rodinu, aby stromy rástli tam, kde chceš ty. Dunaji? Na Liptove? Či na Spiši?
  • Účasť v tombole po každom z podujatí a v tombole PLUS o ďalšie extra zaujímavé ceny, ak absolvuješ všetky tri podujatia

Spoznaj Slovensko

Séria troch nesúťažných športových podujatí virtuálne prebiehajúcich v troch slovenských regiónoch na strednom, západnom a východnom Slovensku: Liptov / Dunaj / Spiš. Postupne s absolvovanou trasou sa odkrývajú zaujímavé informácie na check pointoch. 

Kompletizácia trasy a dosahovanie check pointov prebieha automaticky v profile účastníka v zákazníckej zóne na internetovej stránke digitalrunandbike.com

Každé z uvedených podujatí sa uskutočňuje samostatne, spoločne tvoria jednu sériu. Štart a ukončenie každého sú stanovené v rozmedzí cca 6 týždňov. Podujatia prebiehajú bezprostredne za sebou, nie súčasne.

>> PROPOZÍCIE <<