Vyhľadať podujatie

Optika Šebeň

Horná 65A (oproti Prioru)
974 01 Banská Bystrica
Slovensko

www.ocnaoptika-seben.sk
optika.seben@pobox.sk
+421 48 233 37 92Otváracie hodiny

Pondelok 8:30 - 17:00
Utorok 8:30 - 17:00
Streda 8:30 - 17:00
Štvrtok 8:30 - 17:00
Piatok 8:30 - 17:00
Sobota 8:30 - 12:00

O nás

Optika Šebeň, ktorej prevádzky sa nachádzajú v Banskej Bystrici, ponúka zhotovenie okuliarov podľa lekárskeho predpisu, aj bez neho, pre dospelých aj deti. V ponuke máme slnečné dioptrické, plavecké a športové okuliare. Vybrať si môžete z bohatej ponuky okuliarových rámikov.

Pomocou vytvorenej fotografie na kamere si môžete porovnať jednotlivé obruby na sebe a vybrať tú, ktorá sa Vám najviac páči. Môžete si tu nechať kvalifikovane zmerať zrak - meranie zrakovej ostrosti, binokulárnej rovnováhy a fórií (skryté škúlenie).

Šebeň, Optika Banská Bystrica, zabezpečuje opravu a údržbu okuliarov, poradenstvo pomocou simulácie videnia pri výbere multifokálnych alebo pracovných okuliarov, poprípade odskúšanie si videnia cez multifokálne sklo.

Kvalifikovaný personál vám ochotne pomôže aj pri výbere doplnkového sortimentu, ako lupy, šnúrky na okuliare, puzdrá, čistiace potreby v podobe sprejov a mikrovláknových utierok, roztokov na kontaktné šošovky a samotných dioptrických šošoviek rôzneho druhu.

Individuálne šošovky firmy Rodenstock - IMPRESSION, ktoré ponúkame, sú naozaj "ušité na mieru" nielen na základe dioptrických hodnôt zákazníka, ale sú prispôsobené zakriveniu a sklonu rámika tak, aby videnie bolo čo najdokonalejšie. Bežné šošovky tento problém neriešia a dochádza tak ku skreslenému videniu.Pracujeme so značkami Swarowski , Silhouette, ADIDAS, Rodenstock, Essilor, Seiko, Zeiss, Police, Osmany Laffita, Puma, Porsche design a Ana Hickmann. Na trhu pôsobíme od roku 1991. S rozvojom nových technológií výroby okuliarových šošoviek vieme ponúknuť - "ušiť na mieru" tie najvhodnejšie pre potreby klienta.

Vlastníme certifikát diplomovaného optometristu. Poskytujeme rodinné a vernostné zľavy a cielené sezónne akcie. Okuliare zhotovíme do 24 hodín alebo na objednávku podľa dodacích dôb od výrobcu, a to v rozsahu od 1 až do 4 týždňov pri náročnejších zákazkách. Zhotovenie zákazky oznamujeme telefonicky alebo SMS. Je možné zhotovené okuliare poslať poštou.


 


Program

Žiadne udalosti pre kategóriu