Záznam predstavenia bol natočený počas bežného predstavenia s divákmi  28. 6. 2018, nevznikal s cieľom verejného šírenia. Po zakúpení online vstupenky  budete mať prístup k záznamu až po dobu 12 hodín od začiatku streamu.

Peter Quilter

Pohľad do zákulisia šoubiznisu. Dramatické momenty a silné emócie! Muzikál o vzniku a živote chlapčenskej skupiny. Množstvo humorných scén a tie najznámejšie hity najpopulárnejších chlapčenských skupín na svete: Backstreet Boys, Westlife, Take That.

Ak si chcete v divadle oddýchnuť, zabaviť sa, spríjemniť si večer po ťažkom dni - tak musíte prísť!Ak chcete vidieť sympatických chalanov; ich neodolateľné spevácke aj tanečné výkony - tak musíte prísť! Ak si chcete spoločne s boybandom zaspievať, zatancovať, uvoľniť sa - odviazať sa - tak musíte, jednoducho, musíte prísť!

Ide nielen o divadelný muzikál, ale o fenomén zvaný boyband! Javisková šou plná efektov, namakaných choreografií, známych hitov, vtipu a prekvapení. So všetkým, čo k tomu patrí! S iróniou aj nadhľadom k žánru samotnému.

Jediný divák neodíde z predstavenia bez toho, aby si nezaspieval! Jediná fanúšička neodíde bez zaľúbenia sa!

Premiéra: 10. 4. 2010