Stáva sa Vám, že aj napriek dlhým zoznamom, ktoré si poctivo robíte, nestíhate a dni či týždne sa Vám zlievajú do jedného? Cítite, že so svojimi blízkymi netrávite toľko času, koľko by ste chceli a unikajú Vám tak dôležité momenty, ktoré sa nikdy nevrátia? Nemáte čas na starostlivosť o seba a veci, ktoré Vám prinášajú radosť?

Ak je Vašou odpoveďou na tieto otázky "áno", účinným prostriedkom na zlepšenie situácie je zdokonalenie kľúčovej zručnosti plánovania času - stanovovanie priorít. Na našom praktickom workshope Vám predstavíme jednoduché nástroje, ktoré dramaticky zmenia spôsob plánovania a zavedú väčší pokoj a harmóniu do Vášho života. Preskúmate, či sú Vaše dlhodobé, strednodobé a krátkodobé ciele v súlade, čo je prvý krok ako dostať veci pod svoju kontrolu. Spoznáte metódy a účinné návody, ktoré Vám pomôžu zorganizovať si svoje ciele, plány a vyjasniť priority. Z workshopu si každý účastník odnesie dôkladne vypracovaný aktuálny plán vlastných priorít a úloh na ďalšie obdobie.

OBSAH:

  • Zostavovanie zoznamov úloh a stanovovania priorít - nástroje a postupy
  • Ako sa vyrovnať s prokrastináciou (odkladaním vecí na neskôr)
  • Diskusia a prax

Termín konania: 27. január 2021, 19:00 - 20:30 hod.

Na to, aby ste sa ho mohli zúčastniť z pohodlia Vášho domova alebo kancelárie budete potrebovať internetové pripojenie a počítač. Začíname o 19.00 hod. a plánované ukončenie workshopu je o 20:30 hod.
Účastnícky poplatok: 12,00 euro s DPH.

Registrácia účastníkov: https://www.zimenaplno.sk/ako-si-naplanovat-cas-a-urcit.../