Vyhľadať podujatie
events/2020/11/admid120676/120676.jpeg

Dekoračné pečiatky

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Príď sa naučiť niečo nové a vyrobiť si svoju vlastnú kreatívnu pečiatku. Pečiatku môžete použiť na dekorovanie rôznych povrchov, na vytvorenie kreatívneho obrazu, na potlač textilu, ozdobiť darčeky, či baliaci papier.
Téma a technika: 
Dekoračné pečiatky
Na workshope si vytvoríme dekoračné pečiatky z penového papiera, ktoré si môžete odniesť domov a poslúžia Vám na dekorovanie akýchkoľvek povrchov, či vytvorenie vlastného obrazu. 
Na inšpiráciu si povieme niečo o grafickom dizajne a grafike v dejinách umenia. Potom skúsime najprv kresebne štylizovať tvary a pohráme sa aj so štruktúrou pečiatky. Naučíme sa ako kreatívne nanášať farbu. Vyskúšame si vytvoriť vlastný ozdobný baliaci papier, alebo vytvoriť grafiku na plátne. Máte možnosť si doniesť aj vlastné textílie, ktoré si môžete pomocou pečiatky dekorovať, napríklad tričko, či obliečku na vankúš, alebo plátenú tašku. Na workshope budeme pracovať s akrylovými farbami.
Lektor:
Mgr. Natália Vranovská
Mgr. Natália Vranovská vyštudovala učiteľtsvo výtvarného umenia a etickej výchovy. Už vyše 10 rokov sa pedagogicky venuje všetkým vekovým kategóriam, navštívila viaceré medzinárodné worshopy zamerané na site specific art. Pri tvorbe má rada slobodu s intuíciu a inšpiruje sa prírodou. Venuje sa aj svojej umeleckej tvorbe ktorú si môžete pozrieť na stránke 
https://www.facebook.com/pralesduse/
Počet miest je limitovaný, preto si nezabudni rezervovať miesto správou, telefonicky 0918073213, alebo emailom na info@artelier.cafe
Cena:
Cena za workshop 19 €
Cena zahŕňa hodinu s lektorom, výtvarnícke potreby.