Príď sa zabaviť na kreatívny workshop!

Ekologická živica je zaujímavý materiál, ktorý vznikol spojením minerálneho základu a čistej akrylovej živice na báze vody. Neobsahuje teda žiadne škodlivé chemikálie je ľahká, odolná, dobre sa s ňou pracuje a prináša spektrum možností pre kreatívcov.

Vďaka rôznym farebným pigmentom je možné docieliť osobitý vzhľad.

Na tomto workshope si povieme, ako správne namiešať hmotu, pohráme sa s farebnými pigmentami a vytvoríme eko misku s takzvaným pozlátením. Ak sa ti domov nehodia zlaté doplnky, nezúfaj, môžeš sa pohrať aj so strieborným a medeným prevedením.

Domov si odnesieš nové múdrosti, ktoré ti ušetria kopu času aj materiálu a samozrejme, svoju vlastnoručne vyrobenú oválnu misku v obale, ktorý si taktiež vlastnoručne vyrobíš

Eko živica ponúka hromadu možností a nadobudnuté zručnosti môžeš využiť aj na tvorbu iných nielen pekných, ale aj praktických výrobkov. Naša chodiaca pozitívna energia menom Lenka ti rada poradí a pomôže zorientovať sa v tom, aký materiál potrebuješ, či ako si môžeš urobiť originálne formy zo silikónu aj doma. Všetky potrebné materiály budú zabezpečené na mieste. Workshop bude prebiehať v inšpiratívnych priestoroch našej dielne. Ľahko ju nájdeš podľa veľkých zelených dverí, rovno vedľa Lab.cafe, kde ťa privítame aj s pohárom prosecca na náš účet.