Vyhľadať podujatie

LAMPY, coffee and club and culture

Černyševského 42
851 01 Bratislava
Slovensko

www.kafelampy.sk
kafelampy@kafelampy.sk
+421 905 359 197Otváracie hodiny

Pondelok 8:00 - 20:30
Utorok 8:00 - 20:30
Streda 8:00 - 20:30
Štvrtok 8:00 - 20:30
Piatok 8:00 - 20:30

O násPredstavte si umenie a gastronómiu ako dve sestry – každá z nich chce vyniknúť, no pritom sa vzájomne milujú. V Kafé LAMPY im vytvorili domov a stalo sa čosi zvláštne – obe sestry sa krásne dopĺňajú. A žijú si pod jednou lampou. Jedinečnosťou tejto kaviarne je, že ponúka priestor pre množstvo aktivít, pri ktorých sa káva pije prirodzene. Vďaka trom oddeleným miestnostiam a profesionálnej audio-vizuálnej technike sú LAMPY obľúbeným miestom aj pre besedy, vernisáže, komorné koncerty, divadelné predstavenia, ale aj workshopy či konferencie. Premyslená dramaturgia tu dokázala kávu premeniť na pôžitok doslova pre všetky zmysly.
 

                                                         
 

príjemnom a útulnom prostredí našej kaviarne si môžete kedykoľvek vychutnať čerstvo praženú kávu (garantom je skúsený barista Stanislav Cibuľa), domáce bratislavské dezerty, slané pochúťky ako napríklad obľúbený Quiche Lorraine, domáce čerstvé limonády alebo si posedieť pri kvalitnom vínku.


Kafé LAMPY, to sú 3 jedinečné a navzájom oddelené priestory. 
Spolu až 251 m2 je rozdelených na VIP klub, Sálu LAMPY a kaviareň. Ich spoločná kapacita je 150 hostí. Vďaka tomu je to ideálny priestor na rôzne súkromné oslavy, malé svadby, krsty, módne prehliadky, firemné večierky, biznis stretnutia, tlačové konferencie, teambuildingové aktivity, semináre, kurzy, školena a workshopy.

 

  

 

Cíťte sa u nás príjemne!

 

Program

Pre toto vyhľadavanie sme nenašli žiadne udalosti