Zážitok, z ktorého sa stane super doplnok do každej domácnosti.

Aj keď je metóda pokus omyl náučná, naša lektorka ti ušetrí kopec času a povie ako na machové obrazy bez zbytočných komplikácií. Okrem toho, rada prezradí rôzne šikovné tipy. Zistíš, ako sa dá hrať s rôznymi vrstvami, ako docieliť želaný dizajn aj aké všemožné možnosti „machovanie“ ponúka.

Vďaka stabilizácii si lišajník zachová krásnu farbu aj tvar dlhé roky. Dokonca nepýta vodu ani hnojivo. Je úplne bezúdržbový. No a čo by sme to boli za kreatívny priestor, keby náš laser oddychoval. Čakajú ťa drevené doplnky, ktoré skvele doplnia každý obraz. Chýbať nemôžu ani kúsky dreva, bavlna, či jutové a kokosové laná.

Tak čo? Máš už vymyslené, či si vytvoríš krajinku, strom, mandalu, slnko, portrét, zemeguľu alebo vlastný abstraktný motív? Možností je totiž neúrekomMôžeš vyskúšať atypický dizajn alebo staviť na zelenú klasiku. Isté je, že si každý odnesie domov svoj originál. Príď si vytvoriť svoju špeciálnu kompozíciu a nezabúdaj, že vo dvojici to ide vždy lepšie. Čo tak urobiť spolu obrazy, ktoré do seba budú zapadať ako puzzle?

Všetky materiály potrebné na tvorbu budú samozrejme zabezpečené na mieste. To medzi riadkami znamená aj to, že doma nebudeš musieť upratovať žiadny pracovný bordel. Privítame ťa aj s pohárom prosecca na náš účet.