Vyhľadať podujatie

Štúdio Harmony, wellness a regenerácia

Pajštúnska 1
851 02 Bratislava - Petržalka
Slovensko

www.reflexneterapie.sk
maria.turanska@reflexneterapie.sk
+421 940 852 048O nás

.... aj vy môžete byť prirodzene zdraví

SAUNA

Ponúkame saunovanie v klasickej fínskej saune komorného charakteru pre 3 - 4 osoby, doplnenú dvoma vírivkami. Suna uvoľňuje svalstvo, intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu, k posilneniu imunitného systému, odbúravaniu stresu.
 


 
  MASÁŽE

Tradičný prostriedok regenerácie a relaxácie, ktorého účinky sa znásobujú pôsobením rôznych masážnych prostriedkov a výberom vhodných masážnych hmatov. Opakovaním klasickej masáže sa môže dosiahnuť aj úľava pri niektorých chronických alebo akútnych stavoch klienta. Klasická masáž je vhodná pre širokú verejnosť, využíva sa najmä na relax a regeneráciu, po záťaži alebo na povzbudenie organizmu k zlepšeniu výkonov  podľa druhu použitej techniky, tempa a hmatov. Trvá od 30 minút do 90 min., prípadne viac…


SHIATSU

Jemná tlaková masáž v sede na stoličke, ktorá má svoj pôvod v Japonsku, jej cieľom je harmonizácia tela a duše pôsobením na meridiánové dráhy v tele- najmä na chrbte, hlave, horných a dolných končatinách. Masáž sa aplikuje cez oblečenie v sede na masážnej stoličke bez použitia olejov a emulzií. Tento druh masáže využívajú najmä klienti, ktorým neučarila masáž obnaženého tela, alebo majú alergie na masážne prostriedky, alebo im je terapia na stoličke jednoducho pohodlnejšia aj z časového hľadiska, sú to najmä klienti, ktorí sú časovo zaneprázdnení - IT odborníci, manažéri, staršie osoby, budúce mamičky (s výnimkou prvého trimestra tehotnosti). Je to metóda, ktorá má veľmi dobrý relaxačný  a ozdravný účinok - už po krátkej dobe jej pôsobenia – stačí aj 20 minút, opakovaným pôsobením sa dosahujú priaznivé účinky na celkový stav organizmu.  
 
REFLEXNÉ TERAPIE

Najdostupnejšia metóda alternatívnej medicíny sa opiera o spoľahlivú diagnostiku, vykonáva  sa tlakom palca ruky terapeuta na receptory ( reflexné plôšky) na chodidlách, na chrbte, na rukách aj hlave. Terapeut používa pri práci - pentagram  – odhaľuje  príčinu disfunkcie  orgánov, na základe spoľahlivej diagnostiky reflexný terapeut vyhodnotí súvislosti  a pristúpi k reflexnej terapii, ktorá je založená na princípe použitia najmä stimulačného alebo tlmivého hmatu na príslušné reflexné plôšky s cieľom odstrániť  blokáciu funkcie orgánov aj pohybového aparátu. Reflexné terapie ozdravujú komplexne – využívajú pritom holistický princíp vzájomnej súvislosti častí a celku. Terapie sa uskutočňujú na chodidlách  - stimuláciou alebo tlmením reflexných plôšok, nasleduje postup v sede na stoličke pôsobením na krčnú chrbticu a lopatky,  tieto  sa priamo uvoľňujú. Treťou fázou reflexnej terapie  je postup na  lehátku,  klient leží na  bruchu, reflexná terapia sa prevádza pôsobením najmä na chrbáte klienta. Celá procedúra trvá cca 60 - 90 min - zo strany klientov je  hodnotená ako veľmi príjemná a účinná, pre jej prirodzenosť a jednoduchosť  patrí medzi najžiadanejšie procedúry pre  jej vysoký liečebný, relaxačný, regeneračný a preventívny účinok.


 
 
SEGMENTOVÁ REFLEXNÁ MASÁŽ CHRBTA – jemná tzv. krúžková masáž aplikovaná po segmente (stavce chrbtice) s liečivým účinkom
Pri tejto liečebnej metóde sa využívajú reflexné zóny ľudského tela najmä na chrbte. Na chrbte je sústredené veľké množstvo  nervových dráh, ktoré zabezpečujú prenos impulzov do mozgu a následne do príslušných orgánov, pomáhajú ich prekrveniu, lepšiemu vyživovaniu, odstráneniu stuhnutia, nastáva zlepšenie celkového fyzického aj psychického stavu organizmu; vykonáva sa v sede na stoličke aj na lehátku bez použitia masážnych prostriedkov, trvá od 20 min. do 40 min. podľa potreby a dohody s klientom.
 
ĎALEJ POSKYTUJEME:
- Manuálnu lymfodrenáž celého tela
- Jemné techniky, mäkké techniky, PIR, manuálne trakcie
- AMMA masáže pre tehotné, čo je obdoba shiatsu - masáže cez oblečenie na stoličke
- Pedikúra - klasická mokrá
- Welness pedikúra (doplnená o peeling a krátku reflexnú masáž chodidiel)

 O príjemný zážitok sa postará kvalifikovaný personál nášho štúdia.

Program

Žiadne udalosti pre kategóriu