Hudobná skupina Queenie na čele s Michaelom Kluchom si pre svojich fanúšikov pripravila prekvapenie v podobe online koncertu, ktorý začne v piatok 9. apríla o 19:00.

Do prenosu bude zapojená unikátna vizuálna výprava, vrátane záberov z dronov. V česko-slovenskom online prostredí takáto show nemá obdobu. Kapela zvolila priliehavý názov: The Show Must Go Home!. Už z popisu tak vyplýva, že kapela Queenie vzdáva hold legendárnej kultovej britskej kapele Queen. Online show je reakciou na prosby fanúšikov, ktorým chýba živá kultúra.

Online prostredie síce nesprostredkuje autentickú atmosféru živého vystúpenia, avšak sa tomu bude snažiť čo možno najviac priblížiť prostredníctvom dvanástich kamier namierených na kapelu zo všetkých smerov. Okrem známych skladieb Queen zahraných v pôvodných aranžoch a tóninách si budú môcť diváci vychutnať tiež pohľad do zákulisia. Prehliadnuť si budú môcť celú scénu a proces jej výstavby. Spoznajú štáb a pozrú sa pod ruky osvetľovačom a zvukárom. A samozrejme, do šatne samotnej kapely.