Nechajte sa zabaviť piatimi dobre vybranými komikmi, ktorí sa spoločne vysmejú udalostiam posledných dní. Bratislavský Kaviár je show Kuba Lužinu podobná staršej Sedem s.r.o. Akurát, že komici sú mladší. A fungujú aj na internete.

Pozrite sa do zákulisia humoru… Bratislavský Kaviár je glosátorská show, ktorá servíruje dianie za uplynulý mesiac v humoristickom náleve najvyššej akosti. Padre de Famiglia, vedúci výroby JRD a všeobecný pán intergalaktického humoru Jakub Lužina spolu so svojím ledva ľudským krívajúcim pomocníkom Matejom Moškom trpezlivo navigujú aktuálne témy pomedzi bezhlavú paľbu ešte bezhlavejších komikov.

Tri pozvané mýtické postavy slovenskej stand-up scény (Silné reči, Pančlajn, Na facku …) odhalia svoje vedomosti a okrem vašej priazne sa budú biť aj o body v otvorenej vojne poínt a vedomostí v súťaži, ktorej nerozumie ani pánboh. Pravidlá nejasné, zábava zaručená.

V jesennom Kaviári sa zíde zostava, ktorú si pamätáte zo starých dobrých čías posledného predkoronového Kaviáru – Joe Trendy, Matej Adámy a famózny Dano Čistý.