Poďte s nami sledovať CEO SUMMIT - novinku, ktorou otvárame tento rok. 

Opýtali sme sa študentov, aké súčasné témy ich najviac zaujímajú a oni si jednu vybrali. Teraz prišiel čas na CEOs výzmaných firiem, aby o nej diskutovali.

Aby mali študentské otázky väčšiu váhu, musia ich klásť študenti. Preto sme radi, že ponuku moderovať túto diskusiu prijala Terka Lukáčová, absolventka Nexteria Leadership Academy a študentka Bratislavskej medzinárodnej školy liberálnych štúdií.

Program:

  •  18:00 - 19:00 I Diskusia
    Aké schopnosti si žiada rok 2022?

Aké schopnosti sa dnes vo firmách cenia a aké budú potrebné zajtra? Ktoré schopnosti sú vítané u rôznych generácií? Odpovedať na tieto otázky budú tí najpovolanejší, šéfovia výzmaných firiem pôsobiacich na Slovensku.

 Hostia

  • Gabriel Galgóci
    Riaditeľ prevádzky klientskej siete a generálny riaditeľ pre Slovensko

Gabriel začal svoju kariéru v spoločnosti AT&T v roku 1999 ako projektový manažér zodpovedný za koordinovanie poskytovaných služieb pre lokálnych klientov na Slovensku. Počas svojej profesionálnej kariéry v spoločnosti AT&T zastával viacero pozícií v oblasti riadenia v rámci oddelenia Global Managed Services.
V súčasnosti riadi tím sieťových odborníkov nachádzajúcich sa vo viacerých centrách na Slovensku, Spojených štátoch amerických, Českej republike, Belgicku, Veľkej Británii, Francúzsku, Nemecku, Dánsku, Holandsku, Rakúsku a Indii, ktorí zabezpečujú implementáciu a správu sieťových služieb pre najväčšieho zákazníka spoločnosti AT&T na svete.
Nezávislá porota zložená zo slovenských novinárov a členov profesijných združení mu v októbri 2018 udelila titul IT osobnosť roka za odborné a manažérske úsilie, prínos k zvyšovaniu vzdelanosti v oblasti informačných technológií a telekomunikácií.
V roku 2019 mu bolo udelené ocenenie AT&T Business Diamond Club, ktoré každý rok získa len 2 % najlepších zamestnancov AT&T.

  •  Richard Marko
    Generálny riaditeľ, ESET

Richard Marko začal svoju kariéru v spoločnosti ESET ešte ako študent na Fakulte elektrotechniky a informatiky Technickej univerzity v Košiciach. Štúdium ukončil v roku 1996 a jeho dizertačná práca získala ocenenie od rektora univerzity.
Generálnym riaditeľom spoločnosti ESET je od januára 2011. V CEO pozícii dozeral na vydanie novej generácie bezpečnostných riešení pre firmy a domácich používateľov a taktiež bol zodpovedný za globálny rast tržieb, ktorý vďaka novým riešeniam ESET zaznamenal.
Richard je jedným zo spoluautorov oceňovaných bezpečnostných riešení spoločnosti ESET a ich skenovacieho jadra, ktoré firma po prvý raz vydala v roku 1995. V roku 1998 spolutvoril technológiu pre ESET NOD32 Antivirus, prvú verziu novej generácie a v roku 2007 stál pri zrode nového vlajkového produktu ESET Smart Security. Je programátorským autorom tzv. pokročilej heuristiky (Advanced Heuristics), ktorá v roku 2002 znamenala technologický zlom v detekcii malvéru. Vďaka tejto technológii je teraz ESET svetovým lídrom v IT bezpečnosti.

Moderátorka

  • Terézia Dominika Lukáčová

Spoluzaložila vzdelávaciu organizáciu I AMbitious, ktorej hlavným programom je ročný, rozvojový program I AMbitious Academy, ktorý pôsobí v Trenčianskom, Trnavskom kraji a momentálne expanduje aj na východ Slovenska. Terka stála pri zrode programu Nexteria Lab i platformy GROWNi. Je študentkou na Bratislavskej medzinárodnej škole liberálnych štúdií, kde sa zaoberá výskumom prepájania formálneho a neformálneho vzdelávania a absolventkou programu Nexteria Leadership Academy.

Podujatie, ktoré usporadúva Night Of Chances