Pripojte sa k online oslave Dňa Európy. Čaká vás nabitý program plný zaujímavostí, zábavy a interaktivity zakončený koncertom populárnej skupiny Billy Barman.

Počas eventu môžete s europoslancami debatovať o aktuálnych témach, ktoré prepájajú Európu:

  • diskusia o ľudských právach pripravená v spolupráci s organizáciou Človek v ohrození
  • diskusia o pandémii COVID-19 a o očkovaní
  • diskusia European Green Deal - o opatreniach zameraných na ochranu životného prostredia

Pripravená je pre vás aj premiéra novej časti relácie Ťažký týždeň s Janom Gorduličom, live vstupy z Košíc a z Bratislavy a predstavenie projektu Zvol si info - Slovensko s prezentáciou FANTOMAS o dezinformáciách, hoaxoch a konšpiráciách.

 A aká by to bola oslava bez správnej atmosféry? Zabavíte sa pri kvízoch, súťažiach či virtuálnej fotobúdke a zatancujete si pri koncertoch skupiny Billy Barman a hudobného zoskupenia Kaschauer Klezmer Band.

Narodeniny prepojenej Európy oslávime už vo štvrtok 6.mája od 13:00. Programom vás bude sprevádzať moderátor Richard Hergott. 

HARMONOGRAM 

Podujatie pre vás organizuje Kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku a Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, v spolupráci s mestom Košice.

Priamy prenos bude možné sledovať na stránke deneuropy.eu, kde v najbližších dňoch pribudne aj kompletný program a ďalšie informácie o podujatí.

Online: deneuropy.eu