V roku 2021 organizuje Detská organizácia Frigo už 22. ročník obľúbeného podujatia Detské vianočné dielne.

Podujatie je určené pre všetky tvoreniachtivé deti vo veku od 7 do 14 rokov. Detské vianočné dielne sa v roku 2021 budú konať v priestoroch budovy ALFA Kasárne/Kulturpark na Kukučinovej ulici v Košiciach v sobotu 11. decembra 2021 v čase od 9.30 do 15.30 hod.

pozn.: pre deti vo veku 13 a 14 rokov je podujatie prístupné iba v prípade že budú v čase podujatia plne očkované, pre deti vo veku do 12 rokov je podujatie prístupné bez obmedzení spojenými s očkovaním

Popis podujatia: 

Deti si budú počas celého dňa pod vedením odborných lektorov vyrábať rôzne predmety spojené so zimou a Vianocami (darčeky, dekorácie, ozdoby, pozdravy, cukrovinky, svietniky, sviečky, obaly, ikebany a iné), pričom sa stretnú rôznymi bežnými aj menej bežnými výtvarnými námetmi a technikami ako aj s rôznym materiálom (rôzne druhy papiera, prírodniny, drôt, sklo, včelí vosk, špeciálny výtvarný materiál, dekoračný materiál a iné).

Počas dňa si všetky deti vyrobia cca 6-8 výrobkov, ktoré si budú môcť zobrať domov.

Rodičia privedú deti na miesto konania v čase od 9.00 do 9.30 hod., v čase od 15.30 do 16.00 hod. si rodičia deti vyzdvihnú.

Rodičia počas podujatia na podujatí neostávajú, deň bez detí využijú na predvianočné prípravy :-) 

O deti sa budú počas dňa starať odborní lektori a animátori.

Organizátor zabezpečuje pre deti varený obed (polievka + hlavné jedlo + nápoj), deti budú mať na konzumáciu obeda 30 minútovú obedňajšiu prestávku.

Súčasťou podujatia sú aj sprievodné aktivity ako ukážky práce remeselníkov, animácie, súťaže a ďalšie aktivity.

Kapacita podujatia je obmedzená !!!

CENA: 19,-€/osoba

v cene: celodenná starostlivosť, kompletný spotrebný materiál na tvorenie (deti si donesú iba nožnice, štetce, pravítko a ceruzku), lektori ktorí budú s deťmi vyrábať výrobky, kompletný varený obed (polievka + hlavné jedlo + nápoj), sprievodný program a aktivity, malé darčeky od partnerov podujatia

>> OBJEDNAŤ PODUJATIE <<