Bábková rozprávka o sile priateľstva pre najmenších.

Poznáte rozprávku od Pavla Dobšinského o troch priateľoch so zázračnými schopnosťami? Dlhý v nej dočiahne až na oblohu, Bystrozraký vidí na kilometre ďaleko a Široký má bezodný žalúdok. Spolu oslobodia princeznú spod nadvlády zlej kráľovnej a vďaka nim si k sebe nájdu cestu princ a princezná. Ako sa to však stalo naozaj? Skutočne stáli za šťastným koncom čary a nadprirodzené schopnosti? Príďte sa presvedčiť, že sila priateľstva je väčšia než strach a dobrá vôľa a odvaha robia hotové zázraky. 

Vhodné pre deti od 3 rokov.
Dĺžka predstavenia: 45 minút.

Predloha: Pavol Dobšinský
Adaptácia: Lukáš Tandara, Peter Galdík
Réžia: Lukáš Tandara
Dramaturgia: Peter Galdík
Scéna, bábky, kostýmy: Lukáš Tandara
Výroba: Zita Kollárová, Martina Fintorová, Martina Piatková a Jaroslav Štuller pod vedením Beaty Westrych-Zázrivcovej
Hudba: Martin Žiak
Hrajú: Margaréta Nosáľová, Anna Čonková/Miroslava Dudková, Róbert Laurinec
Inšpícia: Margaréta Nosáľová

Nezabudnite nás sledovať na našej stránke na Facebooku.

Kde?

Záhradnícka 95 (budova Radošinského naivného divadla).

---------------------------------------

Milí diváci, dovoľujeme si vás upozorniť, že od 1. 11. hráme v spoločnej sále s Radošinským naivným divadlom na Záhradníckej 95 v Bratislave.

V rámci hygienických opatrení sa od 3. 5. 2021 riadime podmienkami kultúrneho semaforu, ktorý určuje pravidlá pre organizovanie hromadných podujatí s ohľadom na jednotlivé fázy pandemickej situácie.

Vstup do sály bude umožnený len s rúškom či respirátorom v zmysle aktuálneho nariadenia hygienikom. Táto povinnosť neplatí pre deti do 6 rokov, pre osoby so závažnými poruchami autistického spektra a pre osoby so stredným a ťažkým mentálnym alebo sluchovým postihnutím.

V divadle dodržiavame všetky potrebné hygienické a bezpečnostné opatrenia. Po každom predstavení prebehne kompletná dezinfekcia priestorov a dotykových plôch.

Prevádzkovateľ internetovej stránky a systému Maxiticket spolu s organizátorom Bratislavské bábkové divadlo budú povinní po dobu 2 týždňov od konkrétneho podujatia uchovávať telefonický alebo mailový kontakt každého platiaceho návštevníka, a to za účelom dohľadania kontaktov v prípade vzniku ohniska nákazy a poskytnúť ich RÚVZ. Z tohto dôvodu predpredaj vstupeniek prebieha len elektronicky cez náš vstupenkový systém babkovedivadlo.maxiticket.sk. Priamy predaj v pokladnici divadla na Škultétyho 5 realizujeme realizujeme v pracovných dňoch od 8.00 do 16.00 s výnimkou prestávky od 12.00 do 13.00. Cez víkendy prebieha predaj hodinu pred každým predstavením.

Ďakujeme vopred všetkým za rešpektovanie nariadení. Tešíme sa na každú návštevu.