Srdečne Vás pozývame na prepracovaný a úspešný kurz hormonálnej jogovej terapie pre ženy podľa Dinah Rodrigues, vedený skúsenou, certifikovanou lektorkou Mirunkou Hazuchovou. Táto nová, dynamická forma jogovej terapie pomáha harmonizovať hormonálny systém prirodzenou cestou. Podporuje plodnosť, pomáha posilniť imunitu, omladzovať telo a vedie ženu k optimálnemu zdraviu. Počas víkendu sa zoznámite s ucelenou a do detailu prepracovanou zostavou cvikov, ktorá pomáha ženám riešiť problémy s hormonálnou nerovnováhou.
-----------------
počet obmedzený 6
príspevok: 108.-
uhradenie rezervačného poplatku: suma 28 eur
SK0709000000005125347860
Poplatok sa vracia len v prípade, ak sa akcia nebude konať.
rezervácia na tel čísle 0948259175
hormonalna.joga@gmail.com
www.mirunka.sk
-------------------
Dynamická zostava asán je doplnená o intenzívne dychové techniky. Je to zostava dynamická, zložená z cvikov stimulujúcich žliazy s vnútornou sekréciou a rehabilitačných cvikov, ktoré sú zamerané na odstránenie blokov v oblasti celého pohybového aparátu. Zostava pôsobí na všetkých úrovniach: fyzickej, emočnej, mentálnej a duchovnej. Jej súčasťou je aj harmonizácia energie a čakier, ktorá má psychosomatické účinky, pomáha teda odstraňovať fyzické problémy, ktoré vznikli na úrovni psychiky.

Počas kurzu sa naučíte celú zostavu, ktorú si môžete ďalej cvičiť doma podľa
materiálov, ktoré dostanete na začiatku. Zostava je veľmi jednoduchá a
mimoriadne účinná. Nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti s jogou.

Pre koho je seminár určený?
- ženy od 35 rokov ako prevencia znižovania hormónov
- ženy trpiace predčasnou menopauzou a ženy v menopauze, ktoré trápia návaly tepla, podráždenosť, zmeny váhy, zmeny nálad, nespavosť a depresie
- ženy a dievčatá s PMS (predmenštruačný syndróm), ktoré trápi podráždenosť, precitlivenosť, bolesti prsníkov, neprimeraná chuť do jedla
- ženy a dievčatá s bolestivou, príliš silnou a nepravidelnou menštruáciou
- ženy, ktoré sa snažia otehotnieť
- ženy s polycystickými vaječníkmi
- ženy s myómami a polypmi a s tým spojeným nadmerným ochlpením a akné
- ženy s nedostatočnou činnosťou štítnej žľazy
- ženy s nízkym libidom a vypadávaním vlasov
- ženy s karpálnym tunelom a osteoporózou.
A ďalších potiaže spôsobené hormonálnou nerovnováhou.

HJ celkove podporuje plodnosť, pomáha posilovať imunitu a omladzovať telo.

HORMONÁLNA JÓGA pre ženy podľa Dinah Rodrigues je jógová terapeutická metóda, ktorá pomáha harmonizovať hormonálny systém.

Autorkou tejto terapeutické metódy je Dinah Rodrigues(90). Dinah pochádza z Brazílie. Jóge sa venuje viac než 50 let. Vyštudovala psychológiu, ale hlavne je celosvetová známa a uznávaná jógová lektorka a terapeutka. Zostavu HJT tvorila približne 20 rokov, všetko konzultovala s uznávanými jógovými učiteľmi, ale tiež lekármi a fyzioterapeutmi. Je zástankyňou prepojenia klasickej a alternatívnej medicíny a skúsené lekárske klasické medicíny veľmi uznáva. A vďaka tomu prebehla v Brazílii VEDECKÁ ANALÝZA. Do ktorej boli vybrané ženy, ktoré mali zdravotní problémy spojené s hormonálnou nerovnováhou. Pred tím, než ženy začali cvičiť zostavu HJT, im lekári odobrali vzorky krvi kvôli hormonálnemu profilu a vyplňovali dotazníky, v ktorých uviedli diagnózu vrátane intenzity symptómov. Výsledky tejto analýzy boli veľmi dobré. U 100% účastníc analýzy došlo po 3-4 mesiacoch pravidelného cvičení zostavy HJT k vymedzeniu všetkých príznakov bez užívania liekov. Hladina ženských hormónov vzrástla o 154%. Percentá hovoria o priemernom výsledku, teda sú i ženy, ktoré mali ženské hormóny vyššie, než je optimum, u týchto sa hladina znížila a naopak. Zostava HARMONIZUJE HORMONÁLNY SYSTÉM! Vede ženy k optimálnemu zdraviu, teda i optimálnym hladinám hormónov.

Zostava HJT je účinná ako celok, nemalo by sa meniť poradie cvikov, ani by sa nemali jednotlivé cviky robiť samostatne.

Učenie zostavy prebieha formou mesačného kurzu, kde sa ženy naučia celú zostavu HJT naraz alebo formou mesačných kurzov, kde sa učí zostava postupne. Vždy je nutné nájsť si lektorku, ktorá absolvovala pre lektori priamo u Dinah Rodrigues, ktorá je JEDINOU školiteľkou lektorov Hormonálnej jógovej terapie pre ženy na svete.