Srdečne vás pozývame na 4. ročník motivačnej konferencie s názvom Inšpiratívne ženy. Konferencia je určená pre všetky ženy, ktoré hľadajú cestu, ako vnútorne rásť. Na konferencii vám predstavíme 4 skvelé rečníčky a najmä odborníčky v oblasti rozvoja sebapoznania, hľadania vnútornej energie, sily a harmónie. Každá z vás, milé dámy, je inšpiratívna žena a naše rečníčky prijali pozvanie na konferenciu preto, aby práve VÁM, pomohli rásť a rozvíjať svoju ženskosť.

Veríme, že si z online konferencie odnesiete skvelý zážitok. Vyskúšate si liečivé účinky cvičenia a harmonizujúcej meditácie, vypočujete si praktické rady a inšpirácie ako v sebe nájsť ženu zmyselnú, rozvážnu a najmä ženu, ktorá je spokojná sama so sebou. Som presvedčená, že práve v tomto náročnom období, ktoré za posledný rok tak veľmi ovplyvňuje naše životy, vám prinesieme radosť a ukážeme cestu ako v sebe nájsť Inšpiratívnu ženu. Po skúsenostiach z minulých rokov vám môžem povedať, že mnohým ženám konferencia pomohla urobiť prvý krok a zmenila im životy. Milé dámy, obdarujte sa a venujte si účasť na konferencii Inšpiratívne ženy.

Programový harmonogram

Inšpiratívne ženy sú tu pre Vás aj tento rok. Online konferencia sa uskutoční 20. marca 2021. Objednajte si vstupenku už dnes.

 • 8:00│Začiatok konferencie
 • 8:15 - 9:15│Ranné prebudenie s Jasminou
  Intímny tréning sa môže stať vašou cestou sebapoznania. Ukážem vám ako byť vnútorne slobodné a spoznať svoju ženskú silu. Naučím vás základné techniky formovania panvového dna, posilňovania intímneho svalstva, a tým pestovania vášho intímneho zdravia.
 • 9:30 - 10:30│Sila prvého dojmu / Renata Taligová
  Ako kariérna poradkyňa veľmi dobre viem, aký dôležitý je prvý dojem. Na to, aby sme na niekoho zapôsobili počas prvého dojmu pozitívne, máme iba jednu šancu. Na konferencii si povieme, ako sa cielene pripraviť, aby sme zapôsobili a čoho sa vyvarovať.
 • 10:45 - 11:45│Etikoterapia / Beáta Hlohovská
  Etikoterapiou pomáham ľuďom meniť postoj k sebe samému, a tým aj k svojmu okoliu. Povieme si, aká dôležitá je pre ľudské telo harmónia energií a akú liečivú silu môže mať potrava a byliny. Naučím vás ako vziať svoj život a vlastnú energiu do svojich rúk.
 • 12:00 - 13:00│Harmonizácia 7 čakier liečivými spievajúcimi krištáľmi / Dana Selčanová
  Predstavím vám blahodarné účinky harmonizačnej meditácie so spievajúcimi krištáľmi. Vo vašom organizme navodia pokojné stavy s okamžitými liečivými účinkami na tele aj na mysli. Sedem krištáľových mís zharmonizuje vašich sedem čakier, od koreňovej až po korunnú.
 • 13:15│Záver konferencie

Všetky informácie nájdete na www.inspirativnezeny.sk