Neviete, ako si do hlavy vštepiť komplikované gramatické pravidlá a cudzie slovíčka sú pre vás španielskou dedinou? Zasekli ste sa v štúdiu jazykov na mŕtvom bode, máte pocit, že na cudzie jazyky skrátka nemáte hlavu alebo patríte k takzvaným notorickým začiatočníkom? Bráni vám neznalosť jazyka navštevovať vysnené destinácie a snahu pomôcť vám dosiahnuť určitý progres vzdala už aj sovička z Duolinga? Inšpirujte sa tými, ktorí zdolali už niekoľko jazykov a spoznajte metódy, ktorými sa učia jazyky odborníci! Lektor a zakladateľ Školy pamäti, Jakub Pok, nám vo svojej online prednáške priblíži účinné techniky, ktoré sú vhodným pomocníkom na zefektívnenie štúdia cudzích jazykov a ukáže, ako si jazyky osvojiť vo vlastnej réžii bez kurzov, škôl a zbytočného bifľovania. 
 
Jakub Pok 
je lektor a zakladateľ Školy paměti, kde vyučuje aj zrýchlené učenie sa cudzích jazykov. Tréningom pamäti sa zaoberá už vyše 20 rokov. S pomocou pamäťových techník je schopný si zapamätať 52 kanastových kariet v presnom poradí za menej než 2 minúty či 25 telefónnych čísel do 5 minút. Tieto schopnosti posúva účastníkom firemných školení a kurzov, ktorí jeho prejav často označujú ako strhujúci, zábavný a veľmi poučný. Pravidelne publikuje články o tréningu pamäti a s možnosťami, ako efektívne trénovať svoju pamäť, zoznamuje verejnosť v Českej republike aj na Slovensku. Bol hosťom v televíznych reláciách Show Jana Krausa, Zázraky prírody či Najmúdrejší Čech a tiež v rozhlasových reláciách ako je napríklad Host Rádiožurnálu. Je autorom knihy Ako sa naučiť 100 slovíčok za hodinu, ktorú vydalo vydavateľstvo Grada
.
 AKO WEBINÁR FUNGUJE?
  • Prihlasovanie ľavou zadnou: Na webinár sa môžete pripojiť cez svoj telefón, tablet alebo notebook, nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie technické vybavenie. 
  • Pred konaním webinára vám v deň jeho konania pošleme na e-mail odkaz, cez ktorý sa na webinár poľahky pripojíte. Ak vstupenku zakúpite v deň konania podujatia, odkaz na webinár vám príde v jednom e-maili priamo s lístkom.
  • Zážitok pre aktívnych aj pasívnych poslucháčov: Do webinára sa môžete aktívne zapojiť a klásť otázky, ale zároveň je určený aj pre tých účastníkov, ktorí chcú radšej len počúvať. 
  • Live stream webináru sa vysiela prostredníctvom platformy Vimeo, priamo vo vašom internetovom prehliadači. Nie je preto potrebné nič inštalovať ani sa niekde registrovať.
VÝHODY WEBINÁRA:
  • Zúčastniť sa ho môžete z pohodlia vášho domova alebo kancelárie.
  • V najbližších dňoch po uskutočnení webinára dostanete záznam, ktorý vám bude k dispozícii po dobu 15 dní.
  • Efektívnejšie využitie vášho času bez potreby cestovania.
  • Možnosti klásť otázky a komunikovať s lektorom webinára.
  • Na jeden vstup sa môže zúčastniť celá rodina.
Odpovede na často kladené otázky nájdete tu: bit.ly/OtazkyOdpovedeSK