Máš chuť zahrať sa a pritom poštekliť svoje kreatívne myslenie? Alebo chceš zažiť myšlienkové wellness? Pridajte sa na Creative thinking game!

Interaktívny workshop Creative thinking game ponúka možnosť zahrať sa a pritom rozvinúť kreatívny postoj a zručnosti kreatívneho myslenia pomocou hier, cvičení a aktivít rôzneho druhu. Program podporuje originalitu, rozprúdi Tvoju fantáziu a predstavivosť, ponorí Ťa do sveta nápadov, slovných hračiek a rôznych divergentných úloh. Všetky aktivity je možné využívať na rozprúdenie kreativity. Program je vyskladaný tak, aby si mala možnosť uvidieť seba v kreatívnom procese a umožnilo Ti to ďalej kreatívne myslenie rozvíjať.

Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma kreatívne myslenie.

 Kedy?
V pondelok 14. júna 2021, v čase 17:00 – 19:00 hod.

Kde?
Workshop bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registrované účastníčky e-mailom.

Čo teraz?
Ak Ťa táto téma zaujala

Zaregistruj sa cez tento formulár

Čo budeš potrebovať?
Na workshop si priprav papiere, písacie potreby, fantáziu a otvorenú myseľ.

Kto ťa bude učiť?
Alexandra Kello
 sa venuje rozvoju ľudí a tímov. Pracuje ako lektorka/konzultantka/mentorka. Viac ako 15 rokov pôsobí v oblasti vzdelávania a osobného rozvoja. Venuje sa práci s klientmi z biznisu ale aj učiteľmi, študentami a neziskovým sektorom pod vlastnou značkou Kreatívne myslenie. Jej srdcovkou je rozvoj kreatívneho myslenia, vedenie ľudí a tímov. Je propagátorkou prepájania kritického a kreatívneho myslenia a ich využitie v pracovnom aj osobnom živote. Vo svojich tréningoch sa snaží ľudí inšpirovať, aby v živote tvorili a rástli.

Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku: kohutova@ajtyvit.sk