Vyhľadať podujatie

OC GALÉRIA SHOPPING

Toryská 5
040 11 Košice
Slovensko

www.galeriashopping.sk
info@galeriakosice.sk
+421 55 789 51 53O nás

Už ste o tom počuli? V OC Galéria Shopping sme minulý týždeň otvorili nové detské ihriská!

Aj my v OC Galéria Shopping vieme, že nákupné centra už dávno nie sú len o nákupoch. Vieme, že oddychové a herné zóny sú nevyhnutnou súčasťou centra, aby sa u nás cítili príjemne malí aj veľkí.Zdroj: OC Galéria Shopping

Preto sme pre našich malých návštevníkov postavili hernú zónu hneď na dvoch poschodiach obchodného centra. Na druhom poschodí pri našej šmýkalke vyrástol detský svet pre väčšie deti od 4 do 12 rokov.

Ktoré dieťa by nemalo rado bazény s loptičkami či preliezačky?

A ak k tomu prirátame interaktívne panely, krokodíliu priepasť a množstvo iných doplnkov a prekážok, je to miesto ako stvorené pre kopec zábavy. Určite aj Vaše deti s vami absolvujú návštevu obchodného centra o niečo radšej, ak im po dlhých nákupoch necháte priestor vyblázniť sa a popustiť uzdu svojej fantázie v tomto úžasnom detskom svete.

Po zjazde našou gigantickou šmýkalkou sa na prvnom poschodí naskytne pohľad na detské ihrisko pre tie najmenšie detičky do troch rokov. Prekážky rôznych tvarov a farieb, interaktívne prvky, gumené kocky s motívom zvieratiek a veľa ďalších tvorivých podnetov, ktoré podnietia zvedavosť a hravosť Vašich ratolestí.

Toto všetko Vás čaká v OC Galéria Shopping. K tomu množstvo módnych obchodov, služieb, útulné kaviarne aj reštaurácie s dobrým jedlom. U nás nájdete všetko pod jednou strechou.

Tešíme sa na Vašu návštevu

Vaša Galéria ShoppingZdroj: OC Galéria Shopping
(PR) ZdrojDnes24.sk

Program