Vyhľadať podujatie
events/2020/10/admid120358/120358.jpg

HoryZonty 2020

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
HoryZonty - festival dobrodružných filmov

Festival HoryZonty je multižánrové podujatie, ktorého súčasťou sú projekcie filmov s outdoorovou tematikou, prezentácie hostí, besedy, workshopy, tvorivé dielne, výstavy, fotosúťaž a súťaž slovenských neprofesionálnych filmov, športové súťaže a rôzne sprievodné podujatia

Vzhľadom k najnovším opatreniam v súvislosti, žiaľ, klasickú formu festivalu nie je možné realizovať.

Dobrou správou je, že FESTIVAL BUDE. Uskutoční sa v pôvodnom termíne 5. – 7. novembra 2020 prostredníctvom internetu. Ak mu prejavíte svoju priazeň, filmy z outdoorového prostredia si budete môcť pozrieť vo vašich domovoch.

Online forma festivalu už nadobúda reálne kontúry - prebehne v podobe filmových a filmovo-prezentačných blokov, podobných tým, aké poznáte z festivalu „naživo“. Súčasťou blokov budú „dokrútky“, v ktorých sa vám prihovoria tvorcovia a protagonisti niektorých premietnutých filmov.

V rámci projekcií prebehnú aj projekcie vybraných súťažných neprofesionálnych filmov. Pripravujeme aj spôsob, ako môžete hlasovať o Cenu diváka.

Prístup / vstupenku na online projekcie sa bude dať zakúpiť cez internet. Presný postup a program jednotlivých blokov je v štádiu príprav a nájdete ho na stránke festivalu www.horyzonty.sk.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnete podporiť festival kúpou vstupenky na on-line projekcie. Ďakujeme aj všetkým partnerom a sponzorom, bez ktorých by nebolo možné podujatie realizovať.