Vyhľadať podujatie
events/2020/05/admid0000/images/LGPMB-1-1024x498.jpg

LIPTOVSKÁ GALÉRIA P. M. BOHÚŇA - ZNOVUOTVORENÉ!

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Liptovská galéria P. M. Bohúňa a Galéria Kolomana Sokola je od 6. mája 2020 OTVORENÁ v zaužívaných otváracích hodinách (utorok - sobota od 10:00 - 17:00 hod.) Areál galerijnej záhrady je tiež OTVORENÝ.

Vážení návštevníci, s radosťou vám oznamujeme, že brány Liptovskej galérie Petra Michala Bohúňa v Liptovskom Mikuláši sú pre vás po bezmála dvoch mesiacoch od 6. mája 2020 opäť otvorené, a to v zaužívaných návštevných hodinách od utorka do soboty, medzi 10.00 a 17.00 hod.

Už v minulosti sme podnikli maximálne odborné kroky pre to, aby ste si všetky výstavy a stále expozície plne užili. Zároveň sme k nim v týchto dňoch doplnili všetky potrebné hygienické a logistické opatrenia, aby návšteva vás a vašich blízkych prebehla bezpečne a bez obáv.

Ďakujeme vám preto vopred za trpezlivosť pri dodržiavaní mimoriadnych bezpečnostných opatrení, ktoré sú uvedené v prílohe.

Plánovali sme pôvodne s veľkou vervou začiatkom leta osláviť 65. výročie založenia našej galérie. Napokon sa vinou aktuálnych okolností ohľadom pandémie stalo, že najväčšou udalosťou sezóny je aktuálne (znovu-)otvorenie galérie ako takej.

Tešíme sa preto na vás tak, akoby ste ku nám dnes prichádzali po prvý raz!

www.galerialm.sk│FB: Liptovská galéria Petra Michala Bohúňa