Prečo a ako komunikovať na sociálnych sieťach

Na školení si ukážeme všetky známe, i menej známe možnosti, vďaka ktorým dokážeš budovať povedomie o svojom brande, osloviť tých správnych ľudí, zvýšiť engagement a vylepšiť kreatívu svojich postov na Facebooku a Instagrame. Ale ako? Všetko si povieme.

Čo sa naučíš?

  • Prečo a ako komunikovať na sociálnych sieťach? Využi online priestor vo svoj prospech. Aby si to zvládla čo najlepšie, musíš začať so stratégiou. Skúsime ju spolu vytvoriť. 
  • Facebook + Instagram a ich špecifiká. Facebook a Instagram patria k najpreferovanejším sociálnym sieťam na Slovensku. Nauč sa, ako spravovať úspešnú Facebook stránku či firemný profil na Instagrame a ako prostredníctvom nich budovať dobré meno svojej značky. Priblížime si, ako využiť a pracovať s jednotlivými formátmi pri social media komunikácii.
  • Kreativita komunikácie. Zaujať používateľov na sociálnych sieťach je čoraz náročnejšie. Pomôcť nám ale vedia jednoduché tipy, ako pristupovať k tvorbe postov, aby boli úspešné.
  • Užitočné nástroje na social media komunikáciu. Bez niektorých nástrojov sa nezaobídeš, práca s nimi ale určite nie je strašiakom. Facebook Business Manager či Creator Studio budú tvojimi najlepšími kamarátmi.

Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre začiatočníčky, ktoré nemajú žiadne skúsenosti.

Kedy?
V pondelok 21. júna 2021, v čase 16:00 – 18:00 hod.

Kde?
Workshop bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registrované účastníčky e-mailom.

Čo teraz?
Zaujala Ťa téme tohto workshopu?

Zaregistruj sa cez tento formulár

Čo budeš potrebovať?
Počítač, stabilné internetové pripojenie, dobrú náladu.

Kto ťa bude učiť?
Zuzana Hodásová vyštudovala  marketing na Fakulte masmediálnej komunikácie v Trnave. Už počas štúdia sa hýbala vo svete startupov, copywritingu či sociálnych sietí a rovno po škole skúsila experiment s názvom VisiLab. Ten ju pripravil na život vo Visi – v tíme socialistov, kde je od roku 2018. Do všetkých svojich projektov sa snaží vniesť dávku kreativity, no nezabúda využívať aj štatistiky a strategické kroky potrebné k dosiahnutiu stanovených cieľov a spokojnosti klienta.

Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Bobu: dancova@ajtyvit.sk