Vďaka svojmu každoročnému skorému dátumu stihol vlani Winter JazzFest Trnava, ako jeden z mála festivalov na Slovensku, privítať návštevníkov vo vypredanom a do posledného miesta zaplnenom KC Malý Berlín. V súčasnosti to žiaľ nie je reálne.
------------------
Organizátori festivalu však nechceli prerušiť kontinuitu a rozhodli sa pokračovať v tradícii tohto krásneho podujatia. Poslednú februárovú nedeľu prinesú divákom kúsok jazzu priamo do ich príbytkov. A to nie hocijakého. Ponúknu koncert špičky domácej hudobnej scény. Z kvinteta interpretov každý prezentuje spomienku na vybranú edíciu doterajšieho Winter JazzFestu Trnava, v ktorej účinkoval. Bubeník svetového formátu Martin Valihora (I. ročník 2016), uznávaný gitarista Michal Bugala (II. ročník 2017), popredný klavírista Eugen Vizváry (III. ročník 2018), basgitarová legenda Juraj Griglák (IV. ročník 2019) a “rising star” a objav súčasného jazzu, mladá speváčka Kristína Mihaľová (V. ročník 2020).
------------------
Živý online prenos bude vysielaný na FB stránkach KC Malý Berlín a Winter JazzFestu Trnava (www.facebook.com/malyberlin a www.facebook.com/winterjazzfesttrnava) a bude pre všetkých divákov dostupný bezplatne, s možnosťou dobrovoľného príspevku.
------------------
Winter JazzFest Trnava je realizovaný s finančnou podporou Mesta Trnava.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2020.
------------------
Line-up:

  • Martin Valihora - bicie
  • Juraj Griglák - basgitara, kontrabas
  • Eugen Vizváry - klávesy
  • Michal Bugala - gitara
  • Kristína Mihaľová - spev

Podujatie, ktoré usporadúvajú Winter JazzFest Trnava a Malý Berlín

Na obrázku môže byť 4 ľudia a text