Po prvýkrát sa na Slovensku uskutočnia koncerty orchestra novej generácie LORDS OF THE SOUND, ktorý predstaví svoj program „Music is coming“.

Vystúpenie orchestra LORDS OF THE SOUND nie je len obyčajný koncert, je to naozajstná show!

  • 23.09. - KOŠICE, Spoločenský pavilón
  • 24.09. - NITRA, PKO Nitra
  • 25.09. - TRENČIN, Posádkový klub Trenčín (Dom Armády)
  • 26.09. - BRATISLAVA, Edison Park
  • 27.09. - ŽILINA, Dom odborov Žilina

PODUJATIA V KOŠICIACH, TRENČÍNE A ŽILINE V REŽIME KZ* (kompletne zaočkovaní)
PODUJATIA V NITRE A BRATISLAVE V REŽIMEOTP* (očkovaní / testovaní / po prekonaní)

„Music is coming“ je nepredstaviteľným spojením živého zvuku orchestra, zboru a skutočnej mágie, ktorou sú naplnené vaše obľúbené filmy, seriály a počítačové hry.
Svetoznáme soundtracky budú znieť po novom a nadobudnú zvláštnu silu – taká je úroveň majstrovstva nenapodobiteľných LORDS OF THE SOUND!

Príďte na vlastnej koži zakúsiť všetku moc tohto živého prívalu hudby!

V skvelom podaní členov orchestra zaznie hudba zo slávnych fantasy filmov, seriálov a videohier ako: Hra o tróny, Vikingovia, The Mandalorian, Strážcovia galaxie, Wonder Woman, Pán prsteňov, Avatar, Šialený Max, Piráti z Karibiku, Piaty element, World of Warcraft, Assassin’s Creed, Mortal Kombat, The Witcher a ďalšie.

Vďaka jedinečnému vizuálnemu sprievodu každá melódia ožije a do sály vtrhnú nevídané fantastické bytosti, vďaka ktorým diváci objavia neznámy svet, kde vládne mágia a čary. Silný a grandiózny zvuk, mimoriadne stvárnenie a profesionálny prístup – to sú hlavné charakteristické črty orchestra LORDS OF THE SOUND.

„Music is coming“ je určite najlepší spôsob, ako sa úžasne zabaviť. Táto neuveriteľná udalosť vám lepšie než čokoľvek iné pomôže zabudnúť na zhon každodenného života a otvorí vám dvere do novej reality, kde ožívajú mýty a zázraky sa dejú na každom kroku.

Koncert sa uskutoční za účasti talentovaných vokalistov a so sprievodnou videosekvenciou ku každému dielu.
Celkové trvanie koncertného programu je približne 2 hodiny.

Zľavy: bez nároku na zľavu
Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek