Vyhľadať podujatie

MACHINE HEAD

Bratislava, Majestic Music Club
Štvrtok 29.10.2020, 19:00

Bratislavský koncert Machine Head sa presúva na október 2020!
 
Vzhľadom na vzniknutú situáciu vo svete ohľadom epidémie koronavírusu a protipandemických opatrení je nútená presunúť svoje jedinečné turné aj kapela Machine Head. Nový termín bratislavského koncertu je štvrtok, 29. október 2020. Okrem dátumu sa mení aj koncertné miesto, a to na klub MMC. Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti aj naďalej. Zároveň sa opäť spúšťa predpredaj lístkov cez Lístocheck


 
“S veľmi ťažkým srdcom vám musíme oznámiť, že naše nadchádzajúce EU/ UK turné v rámci 25-teho výročia Burn My Eyes sa presúva. Ako obyvatelia Spojených štátov sme boli touto skutočnosťou tvrdo zasiahnutí a sme priamymi svedkami toho, čo sa deje. Tešíme sa na naše ďalšie koncerty s vami všetkými a na to, ako sa spolu stretneme a zahráme pre vás poriadny heavy metal a vyventilujeme našu kolektívnu frustráciu z dôsledku tejto šialenej situácie. Dovtedy buďte v bezpečí, vždy, keď je to možné, zostaňte doma a umývajte si ruky!”
 
Machine Head
vydali na Valentína metaforickú antivalentínsku pieseň o nevydarených vzťahoch, no zároveň aj o posunutí sa ďalej, “Circle the Drain”. Pesnička je inšpirovaná známym frontmana Robba Flynna, ktorý sa vrátil z bojov v Afganistane domov, aby ukončil svoj partnerský vzťah. Zároveň však tento kruh neostal iba pri jeho známom, ale podobná situácia sa dotkla v tom čase aj samotného speváka. Z kapely odišli dvaja členovia a aj priatelia jeho ženy sa rozišli. Skladba je druhým samostatným singlom po predošlej piesni Do or Die.Podľa slov milovníka Spotify, Flynna, sa mu zapáčilo vyhodiť novú pieseň každé tri - štyri mesiace namiesto albumu každé tri - štyri roky a keďže to zrejme bude robiť aj naďalej, tak sa pravdepodobne v krátkej dobe máme na čo tešiť!
 
Minulú jeseň ukončili Machine Head prvú etapu svojho turné k oslave 25. výročia od vydania albumu, ktorý sa zapísal do histórie metalu, Burn My Eyes. Koncert sa delí na dve časti. Jedna je so súčasnou zostavou, s ktorou odohrá kapela akoby best-of, svoju modernú klasiku ako “Imperium”, “Halo” a “Locust”. V druhej časti sa predvedie s pôvodnou zostavou, vrátane bubeníka Chrisa Kontosa a gitaristu Logana Madera, spoločne zahrajú album Burn My Eyes v celej jeho dĺžke! O sóla, ohne a poriadnu metalovú show určite nebude núdza. Fanúšikovia si už teraz môžu pozrieť na youtube ukážky z prvej časti európskeho turné. Každý koncert kapela natáča a jeho záznam je fanúšikom k dispozícií zdarma. 
 
Vstupenky na trojhodinovú nezabudnuteľnú show sa predávajú po 39,50 eur exkluzívne cez Lístocheck
Lístky zakúpené na pôvodny termín koncertu ostávajú v platnosti.

  FACEBOOK EVENTMiesto konania

Ďalšie termíny


29. 10. 2020 Štvrtok 19:00 BRATISLAVA Majestic Music Club
29. 10. 2020 Štvrtok 19:00