Pozývame Vás na ojedinelý jazz/world music koncert 2 kapiel.

Veronika Harcsa & Bálint Gyémánt

Madarská jazzová princezná a gitarový virtuóz Bálint Gyémánt majú na konte albumy, ktoré zaznamenali úspech nielen v strednej Európe ale aj v Japonsku, a znamenali pre nich vstupenku na festivaly po celom svete. 
Veronika a Bálint účinkovali v asi 35 krajinách sveta a dvakrát vyhrali v maďarsku cenu v kategórii jazz a alternatívna hudba.
Odkedy svoj prvý album Lifelover v roku 2014 vydalo berlínske jazzové vydavateľstvo Traumton, ich hudba sa dostala k medzinárodnému publiku a obaja hudobníci sa stali súčasťou európskej jazzovej scény.
Hudba dua je delikátnou a vkusnou zmesou súčasného jazzu a improvizovanej populárnej hudby

Marek Szarvaš Projekt ft Sussana Jara

Predstavia sa vám výlučne autorskými skladbami z ich debutového ako aj novo pripravovaného CD. Ľahké melodické až popové linky sú spracované decentne jazzovými aranžmánmi s dostatočne veľkým priestorom na improvizácie. Mali ste ich už možnosť vidieť napríklad aj na Bratislavkých jazzových dňoch 2017, Mikulášskom jazzovom festivale, Jazz Prešov, One day jazz, atď.
Hudba plná radosti, energie a vtipu. Na koncerte sa máte na čo tešiť.

Podujatie Z verejných zdrojov podporil hlavný partner projektu - Fond na podporu umenia . Ďalšími parnermi sú SOZA a Hudobný Fond.

Vstup je v režime pre očkovaných podľa platných aktuálnych podmienok.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.