Otvorím si noviny, zapnem počitač a vyskočí na mňa hrôza. Vojny, pandémia, korupčné kauzy, tragédie. Zrazu sa zdá, že svet je zlé a nebezpečné miesto. Čo s tým? Chcem tomu uveriť? Je lepšie vyhýbať sa správam a uzavrieť sa vo svojej súkromnej ulite? Existuje aj iná cesta? Prečo si náš mozog najprv všimne zlú správu? Prečo ich tak obľubujú novinári? Ako to celé súvisí s našou schopnosťou prežiť a ako z toho von? Aj o tomto sa budeme rozprávať na interaktívnom workshope Ako sa nezblázniť zo zlých správ, určenom pre všetkých nás, ktorí ešte veríme, že svet vie byť aj celkom fajn miesto.

Webinár pripravila Nadácia Zastavme korupciu v spolupráci s Partners for Democratic Change Slovakia (PDCS).

Webinárom Vás prevedú skúsený facilitátor a psychológ Dušan Ondrušek a facilitátorka a lektorka Zuzana Vasičák Očenášová.

Webinár prebehne online, v uzavretej skupine prostredníctvom platformy ZOOM.

Počet miest na webinár je limitovaný na 30 ľudí. Prihlásiť na môžete tu https://forms.gle/DY6hetyVcBqRij6P6

Pokiaľ sa prihlásite po naplnení kapacity, budeme Vás evidovať ako náhradníka alebo náhradníčku a ak sa nejaké miesto uvoľní, napíšeme Vám.

Pokiaľ sa po prihlásení nebudete môcť webinára zúčastniť, napíšte prosím na bernatova@zastavmekorupciu.sk , aby Vaše miesto neprepadlo a mohli sme ho posunúť náhradníkovi alebo náhradníčke.

WEBINÁR JE SÚČASŤOU TÝŽDŇOVÉHO PROTIKORUPČNÉHO FESTIVALU PUCUNG  

Hlavným partnerom podujatia je Holandská ambasáda 
Mediálnymi partnermi sú DenníkN  a Tootoot.sk 
Partnerom podujatia je DAFilms.sk 
Podujatie môžete podporiť ľubovoľnou čiastkou cez Darujme.sk  https://zastavmekorupciu.darujme.sk/1173/

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „pucung PROTIKORUPČNY FESTIVAL“