Kurz ACCESS BARS® - Barsy sú súbory nástrojov a procesov, ktoré umožnia širšie vedomie pre každého.
Čo zahŕňa výuka: Naučíte sa techniky a zručnosti práce s energiou, uvoľnenie napätia, získate väčšiu informovanosť o danej téme výuky.
Ako to funguje?
Access Bars® je terapia, ktorá spočíva v jemných dotykoch 32 bodov na hlave. Každý bod ovplyvňuje inú oblasť – liečenie, vzťahy, komunikáciu, zdravie, radosť, sexualitu, priania, peniaze, vek a mnohé ďalšie oblasti života. Počas jemných dotykov na presne stanovených bodoch na hlave v rôznych kombináciach dochádza k spomaleniu mozgových vĺn čím dochádza k odblokovaniu a novému nastaveniu života s väčšou ľahkosťou. Zakorenené názory v podvedomí sa menia a spúšťa sa úžasný proces liečenia tela a duše. Ciele a sny sa plnia ľahšie a telo smeruje ku zdraviu ľahšou a prirodzenou cestou. Access Bars® pomohol tisíckam ľudí zmeniť život.
Čo sa mení?
– prichádza ľahkosť a radosť v živote, zdravie
– rozpustia sa obmedzujúce presvedčenia
– kľudný spánok
– život bez stresu a úzkosti
– vnútorný pokoj – nie vďaka niekomu alebo niečomu, ale vo vnútri vás
– zlepší sa komunikácia – dovolíte si žiť svoje sny
Počas kurzu Bars vás zoznámim aj s telesnými procesmi - jeden je len pre vás - PRECVIČOVANIE TÝMUSU - žľaza, ktorá je súčasťou imunitného systému. Tento telesný proces môžete spustiť vždy keď ste unavení a ešte niečo "musíte" 🙂, toto cvičenie vám dodá energiu, posilní imunitu.
Ďalší telesný proces, ktorý môžete niekomu dať - ŠTÁDIUM ODCHODU - je vhodný pre ľudí i zvieratá, ktoré sú v konečnom štádiu a je pre nich ťažké odísť - tento telesný proces uľahčí priebeh. Dá sa používať aj na diaľku.
Tretí telesný proces TROJNÁSOBNÉ SEKVENČNÉ SYSTÉMY - je pre ľudí, ktorí utrpeli traumu či už fyzickú alebo psychickú a nie sú s ňou vysporiadaní, neprijali ju, rozhovor začnú touto udalosťou alebo po rokoch ju stále spomínajú, stále sa k udalosti vracajú ako keby sa stala včera - ako keby ich život pred tým nebol. Túto terapiu môžete aplikovať niekomu alebo aj sebe spolu s terapiu Bars alebo ako samostatnú terapiu.
Access Bars je profesionálne poskytovaný v kúpeľoch, masážnych a wellness centrách po celom svete. Je to skvelá technika pre všetkých, ktorí poskytujú kozmetické služby, masérov, terapeutov alebo niekoho koho baví pracovať s energiou.
Svoje vedomosti a skúsenosti počas kurzu vám odovzdá Mgr. Zdenka Karászová, facilitátor Access Bars®. Práca s klientami je mojou dlhoročnou láskou a koníčkom. Masérsku a terapeutickú prax vykonávam od roku 2004.
Pridajte sa, spolu vytvoríme príjemný deň skúmania vedomia a získate praktické tipy a energetické nástroje, ktoré môžete používať ihneď! Access Bars sú dynamické nástroje pre práciu s energiou, ktoré vám pomôžu vytvoriť život v radosti a pohodlí, aké si želáte.
+ Bonus ako prekvapenie 🙂
Nevyžadujú sa žiadne zručnosti ako podmienka absolvovania kurzu. Počas kurzu dostanete dve terapie a dve terapie dáte. Po ukončení kurzu každý účastník dostane certifikát – osvedčenie o jeho absolvovaní. Stávate sa medzinárodným certifikovaným praktikantom Access Bars®.
Poplatok:
– 240€
– 120 € – osoby od 15-18 rokov
– deti do 15 rokov môžu absolvovať kurz zdarma
Ceny sú stanovené Access Cosciousness® pre SR ako je vyššie uvedené.
Po kurze sa účastníci kurzov stretávajú a navzájom si terapie vymieňajú. Alebo môžete prísť na kurz s kamarátom, s ktorým si terapie môžete dávať doma 🙂 S týmto certifikátom sa môžete zamestnať v zahraničí.


Prihlášky, registrácia a informácie:
viaprudentia@gmail.com,  www.terapiamasaz.sk-kontaktný formulár
Viac o tejto terapii sa dozviete viac na FB stránke: Masáže terapie kurzy Bratislava Via Prudentia a www.terapiamasaz.sk