Never Never School 2021 ponúka unikátny vedecko-vzdelávací program, ktorý vytvorili účastníci a účastníčky sympózia spoločne s kolektívom Spolka a odbornými garantkami a garantom. Peer-to-peer vzdelávacie sympózium hostí interdisciplinárne prednášky, workshopy a diskusie na tému starostlivosti v mesto-tvorbe.
 
Program je sčasti prístupný verejnosti:
V̳ s̳t̳r̳e̳d̳u̳ 15. 9. o 16:00 zahájime Never Never School spoločným varením na Kisdyho dvore. Architektonický tím štúdia MAK! spoločne s komunitou Poď na dvor a a Klubom seniorov budú variť na tzv. košičáku (košickom plechu).
V̳o̳ š̳t̳v̳r̳t̳o̳k̳ 16. 9. sa môžete zúčastniť dopoludňajšej walk-along prednášky s Jurajom Havlíkom a Ladislavom Bírom o starostlivých revitalizáciách. Štvrtkový večer v kine Úsmev prebehne panelová diskusia s garantkami a garantom Never Never "Mestoláska" na tému "Starostlivé mestá".
V̳ p̳i̳a̳t̳o̳k̳ 17. 9. popoludní vedie Milan Kroulík filozofickú prechádzku za účelom pestovania pozornosti a citlivého vnímanie svojho okolia zakončenú intervenciou. Večer zakončíme spoločným posedením všetkých zúčastnených Never Never School na Červenom brehu.
V̳ s̳o̳b̳o̳t̳u̳ 18. 9. dopoludnia Michal Mitro predstaví svoju prácu s hodnotami Židovskej obce. Popoludní bude Juraj Horňák pri kine Úsmev aktivizovať verejný priestor parkoviska pomocou kreatívneho zapojenia nákupných vozíkov. Zapojte sa do aktivít Never Never School 2021!
 
C̳e̳l̳ý̳ p̳r̳o̳g̳r̳a̳m̳ aj s informáciami o jednotlivých udalostiach nájdete na webe: https://nevernever.spolka.cc/never-never-school-2021/ a na facebooku: https://www.facebook.com/events/565071591202346
 
Vstup voľný, pri účasti je nutné rešpektovanie aktuálnych COVID opatrení a potvrdenie o očkovaní/testovaní/prekonaní choroby.