Ďalšia prednáška nás zavedie do mestskej džungle. Lenka Márföldy, spoluzakladateľka obľúbeného dizajnového kvetinárstva Botanical Lab nám predstaví rastliny vhodné do interiéru. Tiež tie, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov, aj raritné druhy vyžadujúce špeciálnu starostlivosť.

Kam rastliny v interiéri umiestniť, ako sa o ne starať, ako ich polievať, kedy a ako ich presádzať a rozmnožovať nám kvetinárka Lenka prezradí už v polovici apríla.

Prednášku budeme vysielať LIVE na Facebook stránke Avion Shopping Park Bratislava a Kolabo Coworking 13.4.2021 v čase od 18:00 - 19:00. Krátko pred prednáškou vám zašleme pripomienkový email so streamovacím linkom, stačí sa bezplatne zaregistrovať.

Link na registráciu: https://bit.ly/3tRuRkH

Podujatie budeme streamovať z priestorov Kolabo Coworking.
Do debaty sa môžete zapojiť so svojimi otázkami cez aplikáciu sli.do #izbovky alebo cez Facebook komentáre pod eventom.

"Mestská dzungľa" je šiesta zo série komunitných prednášok Lepšie pre ľudí a planétu na ekologické témy, ktorú prináša Avion Shopping Park v spolupráci s Kolabo Coworking. Téma udržateľnosti je súčasťou každodennej práce v Avione. Všetky aktivity a iniciatívy Avionu pre podporu projektov, týkajúcich sa verejného povedomia o možnosti zlepšenia dopadu na životné prostredie nazývame Eko príbeh.