Milí priatelia vína a krásneho prostredia vinohradov!

Srdečne Vás pozývame na 12. ročník OTVORENÝCH VRÁBEĽSKÝCH PIVNÍC. Lokálne víno z vrábeľských vinohradov budete mať možnosť ochutnať v „hajlochoch“, ako svoje vínne pivnice miestni nazývajú, už 13.júna.

V čase od 13h do 22 h sa na Vás tešia vinári s ich skvelými vínkami v profesionálnych i hobby vinárstvach, kde na Vás čakajú typické vína pre tento región, akými sú rizling vlašský, veltlínske zelené, či frankovka. Nesklamú ani slovenské novo šľachtence ako Dunaj, Devín či Hron, prípadne voňavé odrody ako Pálava, či Muškát Moravský.
Do dobrej nálady prispeje aj ľudová hudba, ktorá bude kočovne vyhrávať po celom vinohrade aby spríjemnila náladu Vám všetkým.

Nezabudli sme ani na prázdne žalúdky a pre návštevníkov budú pripravené bufety s rýchlym občerstvením.
Ak by ste chceli zažiť tento festival chutí a dobrej nálady, neváhajte a zapíšte si do diára dátum 13.jún.

TEŠÍME SA NA VÁS VO VRÁBĽOCH.

Balíček obsahuje taštičku, degustačný pohár, mapku a kupóny na degustáciu

Pokladňa / výdajné miesto vstupeniek bude otvorené do 20,00