Maľovanie pieskom je veľmi zaujíma a inšpiratívna tvorivá práca a relax spojený s kreatívnou tvorbou, s výsledkom ktorej budete príjemne prekvapení. Piesky sú hypoalergénne, dajú sa medzi sebou pekne farebne miešať. Kresliaca tabuľka je špeciálne upravená tak, že na lepenie piesku nepotrebujete lepidlo.

 

WORKSHOP A:

Workshopu sa môžete zúčastniť ako divák/diváčka – budete sa len pozerať na tvorbu a máte možnosť sa pýtať lektorky počas celého procesu na spôsob práce a tvorenia podľa konkrétnej dielne. Lektorka zodpovie na Vaše otázky, poskytne rady a praktické tipy. V dohodnutom čase - on-line spojenie prostredníctvom platformy. Potrebné pripojenie na internet, funkčná kamera, mikrofón.

Cena workshopu touto formou: 15 EUR/osoba/kurz.

 

WORKSHOP B:

Workshopu sa môžete zúčastniť ako tvorca. Podľa zvoleného workshopu Vám zašleme materiál na tvorenie a po jeho doručení sa dohodneme na termíne spoločného tvorenia. Budeme spoločne tvoriť výrobok podľa Vášho výberu od začiatku až po finalizáciu Pre účastníkov je pripravený balíček 2 ks kresliacich tabuliek, farebné piesky v počte 8 ks a rezák.

Cena workshopu touto formou: 25 EUR/osoba/kurz. Cena je vrátane základného poskytnutého materiálu a poštovného, ktorý Vám zašleme na Vami určenú adresu. Po doručení materiálu k Vám v dohodnutom čase - on-line spojenie a tvorenie prostredníctvom platformy. Potrebné pripojenie na internet, funkčná kamera, mikrofón.

Veľkosť: 16x16 kresliaca tabuľka v počte kusov 2 ks, 8 ks pieskov, 1x rezák.