Ako naštartovať kariéru programátora od nuly?

19. JANUÁRA o 18:00

>> Zaregistrovať sa <<

Čo prinesie budúcnosť a aké vedomosti sa ti oplatí získať, aby si si v budúcnosti našiel/la prácu? Pripoj sa na našu online udalosť, kde sa dozvieš viac o možnostiach, ako naštartovať svoju kariéru v IT a o našej 100% záruke sprostredkovania práce po absolvovaní kurzu.

Bude to výzva ...

Štúdium v našom kurze pre mladých vývojárov si vyžaduje obrovské nasadenie. Mesiace intenzívneho štúdia v úplne novom odbore a začatie novej kariéry prichádzajú s nespočetnými výzvami a prekážkami, ktoré je potrebné prekonať.

Každý pred takýmto dôležitým rozhodnutím rád starostlivo zváži svoje možnosti. Preto sa snažíme, aby sme ti pred každým obdobím registrácie a začiatkom kurzu ponúkli dostatok príležitostí stretnúť sa s nami a položiť prípadné otázky.

Je vôbec možné zmeniť kariéru online? Ako funguje záruka 100% zamestnania? Môžem zaplatiť školné až vtedy, keď si nájdem novú prácu?

Pripoj sa k nám a získaj všetky odpovede počas online informačného stretnutia. Na účasť potrebuješ iba stabilné pripojenie internetu a registráciu prostredníctvom formulára. na greenfoxacademy.sk. Všetky informácie a odkaz na udalosť budú zaslané na tvoj email.

Táto udalosť je pre teba, ak:

  • Chcel/a by si sa stretnúť s mentormi a psychológmi, ktorí ti pomôžu získať nové technické vedomosti a soft skills
  • Máš pochybnosti, či sa aj z teba môže stať dobrý software developer alebo IT špecialista, a rád/a by si počul/a náš názor
  • Chcel/a by si vedieť, aké máš šance na zamestnanie v IT odbore na konci kurzu
  • Máš veľa otázok, na ktoré nenájdeš odpovede na našej webovej stránke

Viac informácií nájdete na greenfoxacademy.sk.