Vyhľadať podujatie
events/2020/12/admid121001/121001.jpeg

Online kurz: Úvod do pózovania

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Praktický workshop, ktorý vám ukáže, ako napózovať ľudí pri fotení, aby vyzerali čo najlepšie. Neexistuje póza číslo 40, ktorá zaručene funguje na lokácii č. 21 s dvojicou č. 15. Teda nie, pokiaľ nepoznáte, čo robí pózu dobrou, prirodzenou a hlavne pokiaľ neviete, kedy a prečo je potrebné vôbec pózovať.

Na tomto kurze sa naučíte správne základy pózovania, ktoré budú fungovať rovnako dobre či už na ženskej alebo mužskej forme. Tieto poznatky využijete na vytvorenie rôznych ďalších póz, ktoré vám zabezpečia dostatočnú variabilitu pre vytvorenie skvelých fotografií, na ktorých sa vaše subjekty naozaj búdu páčiť sami sebe a ku ktorým vám bude už len stačiť pridať emóciu (bonusový materiál). Lektor Vám na konkrétnych fotografiách vysvetlí pózovanie figúry z hľadiska kompozície aj svetla. Okrem toho budete analyzovať aj najčastejšie chyby, ktoré sa pri fotení portrétu v pózach objavujú.

CENA KURZU: 35 Eur

TRVANIE: 2,5 hod. + možnosť individuálnej konzultácie vašich fotografií v trvaní 20 min. za doplatok 10 €

MIESTO: online
MAX. POČET: 10 účastníkov

PRIHLÁSTE SA 👇
http://www.kurzyfotografovania.sk/.../uvod-do-pozovania.../

PODROBNÝ OBSAH KURZU
- pózovanie ženskej formy – na čo si dávať pozor, pózovanie rúk,
- pózovanie mužskej formy – póza v stoji, póza v sede.
- pózovanie dvojice – zmena kompozície a emócie.
- príklady póz pre efektívne pózovanie.

Kurz je vhodný pre absolventov Fotokurzu pre začiatočníkov, kurzu Svetlo a kompozícia a pre stredne pokročilých fotografov.

Lektor kurzu: Roman Pinček 

www.facebook.com/rpincekweddingphotographer

AKO PREBIEHA ONLINE KURZ?
- nainštalujete si program Skype,
- tesne pred kurzom dostanete link, vďaka ktorému sa pripojíte ku skupinovému hovoru,
- hlavná časť kurzu obsahuje teóriu pózovania s mnohými fotografickými ukážkami,
- po kurze je možné absolvovať individuálnu konzultácii Vašich fotografií z hľadiska pózovania. Môžeme skonzutlovať nové, ale aj Vaše staršie fotografie,
- lektor je Vám po celý čas naživo k dispozícii, pripravený na Vaše pripomienky. V tom sa náš kurz odlišuje od bežného videokurzu.

Rezervácia miesta na kurze je možná len po úhrade zálohy alebo plnej sumy za kurz. Bez úhrady zálohy nie je možné miesto na kurze rezervovať! V prípade zrušenia rezervácie/účasti na kurze sa uplatňujú storno podmienky.