6-DIELNY ZÁBAVNO EDUKAČNÝ SERIÁL O KRÁSE NAŠICH REGIÓNOV, POVOLANIACH, KONCERTOCH A NOVÝCH PROGRAMOCH PRE DETI A RODIČOV

Štartujeme nový zábavno-edukačný seriál

Detičky, mamičky, viete, čo je nové? Zajko Turbo a medvedík Kuniboo už nevedeli obsedieť dlhšie doma. A tak si spoločne so Spievankovom, Mirom Jarošom, Fíhou Tralala, Dúhalkou, Tárajkom a Popletajkou aj Paci Pac obuli túlavé topánky a vybrali sa spoznávať krásy slovenských krajov, aby vám o nich mohli porozprávať v 6 úplne nových seriálových častiach Kaufland Detského festivalu!

Z Bratislavy až na Spiš

Z hlavného mesta si to postupne namieria do Žiliny, do Bojníc, Liptov a cez Tatry až na Spiš. A my sa vydáme na potulky po Slovensku spoločne s nimi, aby sme prostredníctvom online TURBO TV preskúmali nielen zaujímavé zákutia našej čarovnej domoviny, ale aj tajomné hrady, zvyky a tradície, či naopak, netradičné povolania. A ukázali všetkým deťom, ako je tu u nás na Slovensku krásne!

Na deti čakajú nové vedomosti, koncerty i  seriálové programy

Nový nedeľňajší online seriál odštartujeme zvieratkovskou jogou, zatancujeme si ľudové tance, naučíme sa, ako si vycvičiť psíka s Jurajom Bačom a jeho havkom Robinom, a vďaka edukatívnemu seriálu „Animália“ od spoločnosti Eset si povieme aj niečo o bezpečnosti na internete. Na malých zvedavcov, ktorí chcú byť v obraze, čakajú prvé detské televízne noviny s Terezkou, Dynom a Lupym z Teáter Komika. Dyno a Lupy spolu s Richardom Lintnerom, naším hokejovým majstrom sveta, si pre najmenších športových fanúšikov pripravili aj športové noviny doslova „Od puku do popuku“.

Novinkou bude aj (doslova) chutná relácia o varení „MAJSTER ŠÉFINKO Kuniboo“, kde nám svoje kuchárske umenie predstavia šikovné detičky. Pomocnú varešku im podá nielen naša sympatická moderátorka Veronika Hatala, ale aj Milan „Junior“ Zimnýkoval z Funradia, šéfkuchár Miško, obľúbené foodblogerky, či Miro Jaroš aj so svojou mamičkou. A ak by niekto z našich hostí náhodou hovoril cudzím jazykom, my budeme pripravení. Spoločne so Spievankovom sme totižto pre vás do každej nedeľnej časti pripravili nový seriál Angličanina, kde sa hravou formou naučíme „spíkovať“. Ďalšou novinkou bude úplne nový seriál PACI PAC – Pesničková encyklopédia, kde sa naučíme kooopec nových vecí. Inak tomu nebude ani pri ďalšom novom seriáli, v ktorom nás čaká Kúzelný fyzika a počas nej množstvo zaujímavých pokusov. FUUU to ale bude zábava.

Začíname už v nedeľu 11. apríla o 8:00 hod. návštevou nášho hlavného mesta so Spievankovom. A pokračujeme každú nedeľu, vždy s iným detským interpretom. Na každej zo 6 zastávok vás budú čakať nielen domáce úlohy, ale aj SÚŤAŽE o krásnych plyšových kamarátov, členov družiny medvedíka Kuniboo!

Nový zábavno-vzdelávací seriál a množstvo súťaží vám až na 6 víkendov po sebe zadarmo prináša Kaufland. Nezabudnite nás sledovať každú nedeľu od 8:00 hod. ONLINE na www.detskyfest.sk/TURBOTV/

NA VANDROVKU PO SLOVENSKU SA S VAMI VYBERÚ:

 • 11. apríla│Spievankovo: BRATISLAVA
 • 18. apríla │Miro Jaroš: ŽILINA
 • 25. apríla│Fíha Tralala: BOJNICE
 • 02. mája│Dúhalka: LIPTOV
 • 09. mája│Tárajko a Popletajka: TATRY
 • 16. mája│Paci Pac: SPIŠ

VZDELÁVANIE DETÍ A MLÁDEŽE PODPORA CESTOVNÉHO RUCHU

 • KRÁSY NAŠICH REGIÓNOV
 • TRADÍCIE, REMESLÁ
 • FOLKLÓR, PRÍRODA
 • TRADIČNÉ POVOLANIA
 • TIPY NA VÝLETY KULTÚRNE DEDIČSTVO
 • HRADY, ZÁMKY, ZOO, PAMIATKY

KEDY KDE A AKO ?
OD 11. APRÍLA KAŽDÚ NEDEĽU 6 TÝŽDŇOV
>> TU NA TEJTO STRÁNKE <<

A TÝM PÁDOM AJ U VÁS DOMA V OBÝVAČKE ALEBO DETSKEJ IZBE NA MOBILE, TELEFÓNE, TABLETE ALEBO TV

MEDVEDÍK KUNIBOO A ZAJKO TURBO SA UŽ PRIPRAVUJÚ NA VANDROVKU
VŠETKY ZÁŽITKY VÁM ZADARMO PRINÁŠA KAUFLAND