Vyhľadať podujatie
events/2020/11/admid120737/120737.jpeg

Kaufland Detský festival - Mikuláš

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

PRÍDE K VÁM MIKULÁŠ A PRINESIE MNOŽSTVO DARČEKOV A SPLNENÝCH PRIANÍ

 

Milé deti, milí rodičia, celý tento rok ste stáli pri nás. Chodili na naše podujatia, sledovali nás online, doma i naživo. Spoločne sme spievali, tancovali, varili. Pre nás, organizátorov i partnerov Kaufland Detských festivalov to bol ten najkrajší darček, aký ste nám mohli dať.

 

V NEDEĽU 6. DECEMBRA PRÍDEME S DARČEKMI OPÄŤ MY K VÁM. A SPOLOČNE S NAMI MIKULÁŠ S OBROVSKÝM VRECOM PLNÝM PREKVAPENÍ!

 

A veruže nepríde sám. Prinesie si aj pomocníkov: SPIEVANKOVO, FÍHA TRALALA, SMEJKA A TANCULIENKU, PACI PAC, DÚHALKU i TÁRAJKA A POPLETAJKU naloží do veľkých saní, aby spolu s ním prostredníctvom TURBO TV priniesli vrece plné zážitkov všetkým deťom, ktoré celý rok poslúchali. Ako inak, úplne ZADARMO a ONLINE na www.detskyfest.sk.

 

Opäť budeme spoločne variť s medvedíkom Kuniboo, cvičiť, či súťažiť s Barbie Hot Wheels. Tak ako to máte radi!  Podujatím vás okrem ZAJA TURBA  Medvedíka Kuniboo bude sprevádzať Veronika Hatala, a premiérovo aj dcérka obľúbenej Fíha Tralala, Zia Deer. Svet dospelých tak krásne prepojíme so svetom detí aj prostredníctvom novej moderátorskej dvojice.

 

ZA KAŽDÝ ÚSMEV, KTORÝ STE NÁM POČAS ROKA DAROVALI, DARUJEME NA MIKULÁŠA JEDEN MY VÁM.

 

A nielen vám, ale aj niekomu, na kom vám skutočne záleží. Kamaráti si predsa majú pomáhať! Skúste už teraz porozmýšľať nad tým, čo by ste zaželali vašej rodine, kamarátom, či známym, ktorý sa tento rok ocitli v neľahkej situácii. Počas celého podujatia nám budete môcť posielať vaše priania nielen pre seba, ale aj pre druhých. Darujete tak úsmev rovno 2x!


3 ZO VŠETKÝCH PRIANÍ SA SPOLOČNE S MIKULÁŠOM POKÚSIME SPLNIŤ

 

Naviac 200 z vás za to, že myslia aj na kamarátov odmeníme adventným kalendárom s vtáčikom Kiwim, ktorý práve v týchto dňoch nájdete exkluzívne v Kauflande. Poproste maminu či tatina, aby vám ho pri najbližšom nákupe priniesli domov. Spoločne s Kauflandom tak prostredníctvom neziskovej organizácie Úsmev ako Dar podporíte rodičov i deti z ohrozených rodín, ktorí vašu pomoc práve teraz potrebujú najviac.

 

Darujte úsmev 2x spoločne s našim generálnym partnerom, spoločnosťou Kaufland. Aj vďaka nej môžeme prinášať všetkým deťom úsmev na tvárach po celý rok úplne zadarmo.

 

KEDY KDE A AKO ?

6. DECEMBRA ONLINE NA DETSKYFEST.SK A TÝM PÁDOM AJ U VÁS DOMA V OBÝVAČKE ALEBO DETSKEJ IZBE NA MOBILE, TELEFÓNE, TABLETE ALEBO TV