Garážové klenoty sa stretnú pri Bory Mall

Vlastníte štvorkolesový klenot, ktorý si zaslúži aj pozornosť širšieho publika? Tak je tu čas a príležitosť ho vytiahnuť a doviesť na miesto, kde sa to bude hemžiť vyleštenými unikátmi a milovníkmi týchto jedinečných áut. Majitelia nových i starších, tiež športových, luxusných, či upravených automobilových skvostov sa stretnú 18.septembra na parkovisku "Os 19" nákupného centra Bory Mall v Bratislave.

Výstava Power Tuning party bude hostiť v hlavnom meste garážové poklady z celej republiky už po siedmy krát a okrem "vytunovaných" show cars budú očakávané i zreštaurované klasiky, superšporty, vzácne pouličné mašinky a samozrejme majestátne železá spoza veľkej mláky. Aby to nebolo len o exhibícii bez nádychu súťaženia, redakcia powermagazine.sk udelí aj ceny pre najzaujímavejšie exponáty.

Uvidíte stovky fascinujúcich áut, rozhovory s majiteľmi vybraných kúskov, súťaž "car limbo", exhibíciu amerických muscle cars, fotenie "cars & girls", sexi car wash a budú sa merať aj decibely výfukov. Novinkou bude "Drag expo" - výstava brutálnych šprintérskych štvor- a dvojkolesových špeciálov, ktorých majitelia dorazia do na dejisko kvôli vyhodnoteniu slovenského šprintérskeho šampionátu 2021.

Dôležitou informáciou pre verejnosť je fakt, že táto výstava krásnych áut je bezplatná a ani registrácia do boja o trofeje nebude spoplatnená. "Brány" areálu vonkajších parkovacích plôch Bory Mall sa otvárajú o 11.00, kde sa budú kvôli obmedzenej kapacite púšťať výlučne vozidlá adekvátne zameraniu akcie.

Info: www.powermagazine.sk/powerparty