Vyhľadať podujatie

Kompletné zabezpečenie pod jednou strechou

Zabezpečovacie systémy sú dnes neodmysliteľnou súčasťou nielen firiem, ale už aj domácností. Prečo? Kamery sú schopné uložiť videozáznamy a fotografie, ktoré slúžia ako dôkaz pre poisťovne, políciu i pre vás. Získate tak nielen pokojný spánok, ale aj poriadny dôkazový materiál. Ešte ich nemáte?


Zdroj: ip-kamery

Za roky úspešného fungovania na trhu s kamerovými a zabezpečovacími systémami sme skompletizovali širokú škálu produktov renomovaných značiek, vhodných pre každú situáciu a do každého priestoru. Ste majiteľom obchodíku a chcete mať prehľad čo sa deje vo vašich priestoroch v čase keď tam nie ste? Ste korporácia a hľadáte komplexné kamerové či zabezpečovacie riešenie? Radi by ste sa cítili vo vlastnej domácnosti ako v neodbytnej pevnosti? Či hľadáte kamery, nahrávacie zariadenia, pohybové čídlá, alebo kompletné zabezpečenie (alarm), na e-shope ip-kamery.tech toto všetko nájdete.


Zdroj: Hikvision

Popularita bezpečnostných kamier sa za posledné desaťročie násobne zvýšila a vďaka technologickému pokroku sú dnes dostupné v rôznych tvaroch, veľkostiach i cenových reláciách. Na e-shope ip-kamery.tech nájdete všetky typy zabezpečovacích produktov a príslušenstva – kamerové, poplachové i prístupové systémy, systémy kontroly vstupu, ochranu tovaru, skrine RACK, videovrátniky a mnoho ďalších.

Jedným z najobľúbenejších produktov sú kamery s pripojením na internet, nakoľko sú skvelým spôsobom, ako sledovať váš domov či firmu z ľubovoľného miesta na svete.


Zdroj: Uniview

Ďalšou ,lahôdkou“ zo sveta zabezpečovacívh systémov sú kamery vybavené snímačmi pohybu, umožňujúce detekovať pohyby. Aj ten najmenší pohyb môže tieto pohybové senzory spustiť a začne proces nahrávania videa.

V priebehu rokov sa bezpečnostné kamerové systémy stali cenovo dostupnejšími a na e-shope ip-kamery.tech nájdete základné kamerové systémy už od 28,44€ !


Zdroj: Satel

Prítomnosť zabezpečovacích systémov slúži nielen pre záznamy po udalosti, ale aj ako prevencia. Už len pohľad na vše-vidiacu šošovku odradí zlodejov, narušiteľov i potenciálnych výmyselníkov. Inštaláciou monitorovacích systémov tak získate pokoj na duši už za minimálnu investíciu. Istota je predsa guľomet, tak prečo sa nepoistiť dopredu?

Zdroj (PR): Dnes24.sk