Vyhľadať podujatie
events/2020/11/admid120773/120773.jpeg

LEARNING & DEVELOPMENT SUMMIT 2020

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

ONLINE SUMMIT POD ZÁŠTITOU LEARNING & DEVELOPMENT AWARDS


Príďte spoznať odborníkov zo sveta rozvoja a vzdelávania a načerpať inšpiráciu do nového roka, tentokrát jedinečne vo virtuálnom prostredí.


Learning & Development Summit je festivalom vzdelávania, ktorý spája komunitu lektorov, koučov a ľudí uvedomujúcich si dôležitosť celoživotného vzdelávania a hľadajúcich nové spôsoby, ako zvyšovať jeho kvalitu. Môžete sa tešiť na prednášajúcich hostí z radov Learning & Development profesionálov, koučov a odborníkov, ktorí dizajnujú vzdelávacie programy a majú za sebou skvelé výsledky.


Príďte načerpať inšpiráciu, vyskúšať si zaujímavé rozvojové techniky a nástroje alebo si nechať poradiť od tých, ktorí sú otvorení zdieľať svoje jedinečné know-how a skúsenosti. Rôznorodé témy, úspešné rozvojové príbehy a podnetné diskusie - to všetko zažijete na Learning & Development Summite 2020.


Summit je neziskovou akciou, v rámci ktorej sa spojili osobnosti z oblasti vzdelávania a s heslom “The community is giving back” spoločne venujeme celý výťažok z eventu na podporu detí a žiakov zo sociálne znevýhodneného prostredia.

Prezrite si zoznam speakrov a prednášok.


Festival bude prebiehať na 6 tematických stage-och, na ktorých sa postupne vystriedjú osobnosti z oblasti rozvoja a vzdelávania, ako aj z akademického, vedeckého a technologického prostredia. Zakúpením vstupenky získavate prístup k celodennému programu, pričom si môžete ľubovoľne vyberať prednášky, ktoré chcete počas dňa navštíviť.

HLAVNÝ STAGE: Moderovaná časť 
STAGE 1: Koučing & Development
STAGE 2: Training & Development
STAGE 3: Firemné inšpirácie
STAGE 4: Technológie, rozvoj organizácie
STAGE 5: Podpora vzdelávania