Vyhľadať podujatie
events/2020/10/admid0000/images/19.jpg

OTEVŘENÉ MANŽELSTVÍ

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Brilantní herci Karel Roden a Jana Krausová ako svojrázny manželský pár v zúfalo jedovatej tragikomédii.
Podujatie Otevřené manželství v Prešove, ktoré sa malo konať 27.3.2020 sa presúva na termín 2.12.2020. Vstupenky zostávajú v platnosti.

Brilantní herci Karel Roden a Jana Krausová ako svojrázny manželský pár v zúfalo jedovatej tragikomédii. Ponorte sa do peripetií dvoch ľudí, ktorí neohrabaným, ba až komickým spôsobom hľadajú lásku a navzájom sa pri tom ubíjajú.

Divadelná hra Otevřené manželství približuje večný konflikt mužského a ženského princípu. Napísal ju nositeľ Nobelovej ceny za literatúru – t aliansky dramatik Dario Fo spolu s manželkou Franky Rame. Hlavné postavy výborne sadnú Jane Krausovej a Karlovi Rodenovi, a tak sa publikum môže baviť na začarovanom kruhu mužsko-ženských princípov. “Nevlastniť ľudí a radovať sa z každého ďalšieho života. Jednoducho je lepšie, keď je nás viac a kryjeme si chrbát, ako keby sme bojovali. Dnes už viem, že osud kráča vlastnou cestou a nemá zmysel nikdy a v ničom tlačiť na pílu. Len sa porežete. Všetko neriešiteľné sa jedného dňa vyrieši a dramatické situácie mení čas na komické,“ povedala Jana Krausová.

Vstupenky dostupné na Predpredaj.sk.

FACEBOOK EVENT