TEŠÍME SA NA VÁS NA MIKULÁŠA 5. DECEMBRA

Rok sa s rokom stretol a o pár dní nám opäť na dvere zaklopú Vianoce. Tak, ako to býva zvykom, nám ich atmosféru ,ako posol dobrých správ, prinesie sám Svätý Mikuláš. No a aký by to bol Mikuláš, ak by vám nepriniesol vrece plné sladkých zážitkov!

Mikuláš bude štedrý na smiech a zábavu

Chystajte čižmičky, nezabudnite poslúchať, no najmä si v nedeľu 5. decembra o 14.00 hod. nezabudnite zapnúť vašu obľúbenú online Turbo TV. Pretože Kaufland Detský festival vám Mikuláša aj tento rok privezie priamo k vám domov. A spolu s ním príde aj Zajko Turbo, Medvedík Kuniboo a ich noví kamaráti Medovníček a vtáčik Kiwi.

Všetci spoločne nasadnú do veľkých rozprávkových saní a po ceste k vám naložia aj Mira Jaroša, Smejka a Tanculienku, Veroniku Hatala, Juraja Baču, či ich kamarátku Turbínku. Pre starších súrodencov, ockov a maminy Mikuláš do čižmy nadelí prekvapenie v podobe vianočného koncertu skupiny Peter Bič Project či Cimbal Brothers, ktorí si ako hostí pozvali aj Máriu Čírovú a Roba Opatovského. Tak sa na Mikuláša pohodlne usaďte, kliknite na TURBO TV a užívajte si sladké prekvapenia pri skvelom ONLINE programe, ktorý potrvá až do večera!  A opäť si ho budú môcť užiť úplne všetci – deti, rodičia a aj starí rodičia.

DARUJEME AJ SKUTOČNÝ DÔVOD NA ÚSMEV

Obdobie adventu nám otvára srdcia. Vtedy si častejšie ako inokedy uvedomujeme, že za každým okienkom domu nemusí žiť šťastná rodina. Mnohé rodiny sa z najrôznejších príčin ocitli v ťažkej životnej situácii a potrebujú pomoc. Preto vám na Mikuláša spoločne s Kaufland Detským festivalom prinesieme nielen deň plný krásnych sviatočných koncertov, ale aj dobrých skutkov. Deň, počas ktorého darujeme úsmev 2x a pomôžeme tým, ku ktorým osud nebol veľmi láskavý, aby ich Vianoce mohli byť  o čosi krajšie. Áno, v tento deň potešíme aj deti z neziskovej organizácie Úsmev ako dar. A oni nám za to prídu zatancovať a zaspievať.

Opäť zabavíme deti aj rodičov krásnym festivalom. Tentokrát bude magicky vianočný a opäť ho budete môcť sledovať z pohodlia domova na www.turbotv.sk.

PROGRAM PODUJATIA ZAČNE O 14.00 HOD. A BUDE TRVAŤ AŽ DO VEČERA

NA ČO SA MÔŽETE V NEDEĽU 5. DECEMBRA
NA MIKULÁŠKOM KAUFLAND DETSKOM FESTIVALE TEŠIŤ?
  • VIANOČNÝ KONCERT  – MIRO JAROŠA A HOSTIA
  • VERONIKA HATALA A JURAJ BAČA
  • SMEJKO A TANCULIENKA
  • DETI Z ÚSMEV AKO DAR
  • VIANOČNÝ TANEČNÝ WORKSHOP S H&T DANCE COMPANY
  • VIANOČNÝ KONCERT CIMBAL BROTHERS A HOSTIA MÁRIA ČIROVÁ & ROBO OPATOVSKÝ
  • VIANOČNÝ KONCERT PETER BIČ PROJECT

Sledujte Facebook Kaufland detský fetsival pre najčerstvejšie informácie.