Nedočkavosť a úprimná radosť. Aj takto sa dá opísať atmosféra blížiacich sa dní z pohľadu najmenších. Čoskoro si začnú čistiť čižmičky 👢👢, aby v nich našli sladké prekvapenie 🍭🍬. Pomaly sa totiž blíži deň sv. Mikuláša 🎅. Ten je pre nich jedným z najobľúbenejších dní v roku 😍.

Tento rok môžete opäť zakývať Mikulášovi 👋🎅 a jeho veselým pomocníkom, ktorí budú prechádzať mestom na Mikulášskom vláčiku 🎅🚂. Veríme, že sa nám podarí vyčarovať prekvapenie a radosť v detských očiach.

Mikulášsky sprievod mestom Prievidza sa uskutoční v nedeľu, 4. decembra 2022. Začíname o 15.30 h na ulici M. R. Štefánika. Pokračujeme: B. Björnsona → Bojnická cesta → Za depom → Rad L. N. Tolstého → Ľ. Ondrejova → Mliekarenská → Nedožerská Malonecpalská → Veľkonecpalská → Snežienková → Clementisa → Nováckeho Mariánska → Námestie slobody, kde Mikuláš spolu s anjelikmi rozsvietia vianočný stromček a rozdajú deťom sladkosti.

Aktuálnu polohu vláčika 🚂 môžete sledovať v udalosti podujatia na našom Facebooku www.facebook.com/KASS.PD.

Zároveň vás pozývame na rozprávkové predstavenie pre verejnosť, ktoré si pre vás pripravilo Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi v podaní Divadlo "A" a Divadlo Shanti, o. z. Prievidza. Vydajte sa spoločne s nami do jednej takej zanovitej krajiny plnej dobrodružných ciest... tak OSAMOTE. Predstavenie sa bude konať v piatok, 2. decembra 2022 o 17.00 h v Dome kultúry Prievidza!

Predstavenie je určené pre všetky dobré deti a ich rodičov a je zároveň spojené aj s príchodom Mikuláša! Rodičia prinesú balíčky pred predstavením do šatne Domu kultúry v Prievidzi označené menom a priezviskom dieťaťa.

Vstupné: 3,00 €, vstupenky sú už v predaji v pokladni Domu kultúry Prievidza! Tešíme sa na vás!