Nasaďte si triediaci klobúk zábavy, ktorý nás pošle na fakultu divadelnej paródie! Za jeden bláznivý večer sa premiestnime cez všetkých sedem knih a osem filmov o najznámejšom čarodejníkovi. Čaká nás predstavenie dynamické ako švihy zúrivej vŕby a prekvapivé ako fazuľky každej chuti. Nazbierajte všetku odvahu a príďte ochutnať nebezpečne bláznivé divadelné kúzlo! ✨🔮🦉⚡

Ochutnali by ste elixír od barmana Snape-a? 🍸 Chceli by ste zistiť, aké diss tracky píše rapové duo Bellatrix a Umbridgeová? 🐈 Na koľko eur odhadujete, že si profesor Quirrell cení svoju dôstojnosť? 👳 Túžite do rodinného receptára pridať aj recept na Temného pána? 🩸 A hlavne súhlasíte s tým, že neznalosť Harryho Pottera by mala byť hrdelným zločinom? 📚 Prichádza jedinečné divadelné predstavenie pre všetkých, ktorí milujú kultový čarodejnícky príbeh a neboja sa z neho uťahovať! 

Transfigurácie známeho príbehu sa chopili mladí divadelní stíhači a kultúrna platforma OZ Artefakt, ktorá ponúka príležitosti študentom, absolventom múzických umení a čerstvým talentom. 

Pozor! Predstavenie nie je vhodné pre divákov do 15 rokov! 

✨Riddikulus!✨
Réžia: Pavol Viecha 
Text: Pavol Viecha, Martin Krč 
Dramaturgia: Martin Krč 
Účinkujú: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky 
Scéna, kostýmy: Dorota Volfová 
Hudba: Andrej Majerčík 
Produkcia: Zuzka Lobotková