Vyhľadať podujatie
events/2020/10/admid120372/120372.jpg

Terapia zdieľaním | ONLINE prednáška

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

V rámci online streamu "Moje kino LIVE" prebehne projekcia prednášky "Terapia zdieľaním".
Interaktívna prednáška o intímnych vzťahoch a komunikácii v metropolách 21. storočia.
"S odborníkom a párovým terapeutom, Honzom Vojtkom sme vytvorili prednášku o vzťahoch a komunikácii pre divákov, ktorých to zaujíma alebo trápi. Prednáškou nedávame návod, ale poskytneme divákom informácie a nástroje, ktoré im môžu osvetliť cestu k pochopeniu vzťahov a komunikácie. Načrtávame základné pojmy, vyvraciame omyly a to moderne, vizuálne pútavou a zábavnou formou. "Hovoria Ester Geislerová a Josefína Bakošová.
Honza Vojtko dopĺňa: "Svet sa mení a s ním aj partnerské vzťahy. Aby sme v ňom našli ideálneho partnera, tak sa potrebujeme dobre poznať. Najskôr musíme vedieť, kto sme a až potom dokážeme rozpoznať, kto je náš ideálny partner. Do toho nás tento úžasný svet neustále zásobuje novými hračkami a technológiami, ktoré sú dobrým sluhom, ale zlým pánom. A ako sa nepoznáme, často týmto hračkám podliehame. Dopúšťame sa tak často osudových chýb, ale nie sme v tom sami. Je nás viac. Zdieľanie je najlepšia terapia! "
Prednášku Terapia zdieľaním LIVE sprevádza prezentácia, zložená z originálnej grafiky, fotografií a videí, autentických sms, animácií, schém a iných vizuálnych prvkov. Vďaka tejto prístupnej forme, ktorá je edukatívna a zároveň humorná, vizuálne pútavá, tvorcovia veria, že sa divák pobaví, niečo sa dozvie a emocionálne sa mu uľaví. Humor a nadhľad je neoddeliteľnou súčasťou Terapie zdieľaním LIVE. Nie je to obyčajná prednáška, téma na diváka nepôsobí ťažkopádne, aj preto hneď v úvode vystúpi Ester a Josefina v kostýmoch mobilných telefónov a celú prednáškou prestupuje nadhľad a sebairónia.

Moje kino live - Ako na to?
1. Zakúpte si vstupenku (7,50€) na našom webe.
2. V maili vám príde link na stream.
3. Odporúča sa prehliadač Google Chrome, Safari alebo Firefox.
4. 30 minút pred a 30 minút po premietaní je k dispozícii chat.
5. Prajeme príjemný zážitok