HUMAN ART SPACE Vás pozýva na online kurz SOFT YOGA ONLINE - open level s Mgr. Art Kristínou Strečkovou

KEDY: ŠTVRTKY od 15.4.2021 do 13.5.2021 ( 5 LEKCIÍ )
v čase: 18:20 - 19:10 hod.

CENA: 30 Eur

Lekcie sa budú konať prostredníctvom aplikácie ZOOM.
Všetky potrebné informácie pre prihlásenie sa na lekcie Vám budeme zasielať formou mailu.

REGISTRÁCIA:
https://forms.gle/AuWqFWa3EsEBWJKH8

Je potrebné nahlásiť sa vopred do 13.4.2021

Stačí si len doma spraviť pohodu a pripraviť si priestor na cvičenie. Nezabudnite na podložku.

Tešíme sa na Vás a ďakujeme.

NAMASTE

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Kurz bude pozostávať z relaxačných cvičení, vhodných aj pre začiatočníkov a aj pre tých, ktorí hľadajú pokoj v duši i mysli. Pomocou dychových cvičení sa naučíme odbúravať stres a dosiahnete pocit skutočnej relaxácie. Ásany budú na seba plynulo nadväzovať v pomalom tempe s dôrazom na precítenie a zdravotný aspekt v jednotlivých pozíciách. Táto yoga je vhodná pre tých, ktorí chcú porozumieť vlastnému telu.
Relaxačná yoga harmonizuje celé telo, zvyšuje schopnosť koncentrácie, zlepšuje pohyblivosť kĺbov a napomáha lepšiemu prekrveniu a posilneniu svalov celého tela.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Mgr. Art Kristína Strečková - Svoje profesionálne tanečné vzdelanie získala na Vysokej škole Múzických umení v Bratislave a vo svojom vzdelávaní ďalej pokračovala na The Northern School of Contemporary Dance v Leeds (UK). Má dlhoročné skúsenosti s učením detí, študentov aj dospelých. Pôsobila na základných umeleckých školách v Bratislave, Trnave a Nitre. Taktiež na Konzervatóriu Dušana Nebylu v Trnave. Založila amatérsku tanečnú skupinu Divertída a v roku 2010 práve občianske združenie HAS. Mala česť byt pri zrode integrovanej tanečnej skupiny Len Tak Tak, ktorá jej priniesla nový pohľad na prácu s ľudským telom. V roku 2013 získala certifikát Inštruktor power jogy, a ako inštruktorka pôsobí na viacerých miestach. Vo svojej pedagogickej praxi rada využíva poznatky z anatómie ľudského tela pre zefektívnenie kvality pohybu, improvizácie ako prostriedok sebapoznania, seba-vyjadrenia a