Manželská komédia o nemanželských túžbach

Alica a Miky sú pár, ktorí žijú v spoločnom manželstve už vyše dvadsaťpäť rokov. Deti im  vyleteli z rodinného hniezda a oni sa ocitli v situácii, ktorú poznajú tisíce párov v ich veku: plamene lásky a vášne oslabli, oheň ich vzájomného súžitia vyhasol.

Alica sa s týmto stavom nechce zmieriť, a preto prinúti Mikyho objednať na víkend luxusný hotelový apartmán a sama si kúpi príručku „Sex pre pokročilých“. Podľa jej jednotlivých lekcií a „cvičení“ sa snaží nájsť zmysel a novú náplň ich partnerského vzťahu. Stratenú cestu k sebe samým. Znovuobjavovanie vlastných túžob a protikladné životné očakávania manželov sú zdrojom konfliktov, hádok, ale aj množstva komických situácií.

Pozývame Vás na herecký koncert dvoch protagonistov umeleckého súboru nášho divadla. Na predstavenie, v ktorom sa možno aj sami spoznáte. Nájdete v ňom vlastný život. Dilemy a situácie, ktoré prežívate; otázky, ktoré si sami kladiete. A možno si po jeho vzhliadnutí poviete, že mierne šteklivý názov tejto hry nie je tým, čo ste od neho očakávali.

Predstavenie je určené pre divákov od 15 rokov.

Premiéra: 12. február 2022 – Štúdio Olympia, Divadlo Nová scéna

>> BULLETIN << 

Osoby a obsadenie
Alica: Lucia Vráblicová
Miky: Pavol Topoľský

AUTORSKÝ TÍM
Autorka: Michele Rimlová
Preklad: Alexandra Ruppeldtová
Réžia, výber hudby: Michael Vyskočáni
Dramaturgia: Svetozár Sprušanský
Scéna a kostýmy: Laura Štorcelová
predstavenie vedie: Dagmar Gucmanová, Marcel Mondočko
text sleduje: Katarína Čillíková

----------------------------------

Zdroj fotogalérie: Divadlo Nová Scéna / Foto: Robert Tappert