Streda, zarevať si na parkete treba! 🔉 Ak sa nevieš vpratať len do house music a nohou podupkávaš aj pri techne, či drumꞌnꞌbase, dubstep a trance, táto UniK party je vytvorená pre teba. SoundWave a.k.a elektronická tanečná hudba ťa zaleje tanečnou smršťou od ambientnej hudby bez úderov až do hĺbok hardcore s rýchlosťou dvesto úderov za minútu. DJs STAME a L.Co. prekrvia všetky tvoje zabudnuté žily. 🔝⧭♫🎹

DJ STAME
Slovenská tanečná scéna mu za hudobný vklad ďakuje už cez 20 rokov. Okrem Slovenska, Česka či Belgicka sa niekoľkokrát predstavil aj v chorvátskom klube PAPAYA. Bol spoluzakladateľom a 4 roky produkoval a moderoval reláciu Dance Exxtravaganza na Europe2. Neskôr hrával pod značkou NEON, pre ktorú vyrábal jeden z prvých slovenských tanečných podcastov. Zvukovo sa Stame pohybuje v rovnejších beatoch a v jeho setoch sa často objavuje bassmusic, jackin a tech house.

DJ L.Co.
Má vo svojej DNA zakódovanú hudbu už mlada. V kluboch po celom Slovensku na neho narazíte od jeho osemnástin. Popri kluboch sa pohybuje aj na letných festivaloch. Vystupoval aj popri DJ svetového formátu, spomeňme TUJAMO, MERK & KREMONT, DIMITRI, MaxDeelay, aj po boku domácich interpretov: Rytmus, Kali, Majk Spirit, Igor Kmeťo, Milan Lieskovský a iní. Vyznačuje sa dynamickými mixami, pozitívnou energiou, aktívnou komunikáciou s publikom a poriadnou dávkou impulzov, ktoré strhnú na parket každého!

--------------------------------------------------

🎫 Vstup:
21:00 - 24:00 4€
24:00 - 01:30 5€
01:30 - 03:00 3€