Sunday Session je späť!
Dostaň sa raperom pod kožu


Počúvaš ich hudbu, miluješ ich štýl. Ale je toho ešte veľa, čím ťa môžu slovenskí raperi prekvapiť. Príď pozdraviť svojho obľúbenca a zisti o ňom aj to, čím sa nechváli na Instagrame. Sunday Session na cestách sa vracia, teš sa na mocný zážitok s top ľuďmi našej hiphopovej scény.Ušla ti prvá séria Sunday Session? Druhýkrát to už nesmieš prepásť! Fanúšikovia jednotky boli z netradičného formátu talk show s rapermi takí nadšení, že moderátora Osťa „ukecali“ na ďalšiu sezónu. Priprav sa, že bude ešte akčnejšia, interaktívnejšia a na tvojom idolovi neostane pod paľbou dôvtipných Osťových otázok jedna nitka suchá.

V hre sú nové rubriky, špeciálny sprievodný program, autogramiáda a open mic s možnosťou položiť hosťovi alebo Osťovi tvoju vlastnú otázku. Každá talk show bude EXKLUZÍVNA, nenájdeš z nej žiaden videozáznam. Túto divočinu musíš skrátka zažiť na vlastné oči.

A s VIP vstupenkou si okrem super zážitku odnesieš ešte viac: darček od Sneaky, garantované sedenie v predných radoch, plechovku fajného Alcohol Killer a zľavu na šik tenisky v The Streets.

 Kto, kedy a kde?  
 

 •  01.11 - Trenčín, Klub Lúč 
  Hosť: Nerieš
   
 •  08.11 - Bratislava, Luna Bar 
  Hosť: Rytmus

   
 •  15.11 - Košice, Kasárne Kulturpark 
  Hosť: Ego

   
 •  22.11 - Banska Bystrica, Klub 77 
  Hosť: Sima

   
 •  29.11 - Martin 
  Hosť: Pil C


Tak čo, #uzmaslistok? - Vstupenky v sieti TICKETPORTAL.sk
Neváhaj, cena vstupenky sa bude zvyšovať! Checkuj udalosť >> Sunday Session na cestách 2020 << na našom FB Ticketportal SK  a včas sa dozvieš viac.